Dawid Kubacki wypowiedział się ostatnio na temat powodu, dla którego musiał opuścić finał igrzysk.

To, co mnie podnosi to to, że z dnia na dzień są postępy, coś się poprawia, jest lepiej. Tego się po prostu trzymam – ujawnił.

Jednocześnie sportowiec zachował do ostatniej chwili powód, że jego żona znalazła się w szpitalu.

Nie chciałbym wchodzić w jakieś szczegóły medyczne, nie o to chodzi. Lekarze cały czas jeszcze badają i myślą nad tym jak tę sytuację rozwiązać. Za jakiś czas jak już wszystko będziemy wiedzieli i będzie to jasne, to jeśli Marta będzie chciała, to się wypowie na ten temat, albo jak mi pozwoli, to wtedy ja – wytłumaczył swoją decyzję.

Dawid powiedział również, że będzie oglądał zawody Pucharu Świata w Planicy.

Popularne wiadomości teraz

„Mój mąż zostawił mnie w chwili, gdy dostałam mieszkanie po babci: ta reakcja dała mi do myślenia”

„Mój mąż i ja żyliśmy w raczej niekomfortowych warunkach: my też tak żyliśmy, czy jesteście w jakiś sposób lepsi od nas”

„W wieku pięćdziesięciu lat zdecydowałam się odejść od męża, ale spotkałam się z niezrozumieniem ze strony rodziny i przyjaciół: o co tyle hałasu”

„Były mąż miał nową kochankę, a ona natychmiast postawiła mu ultimatum: nie rozumiem, dlaczego muszę zrezygnować z jego nazwiska”

Za parę minut zbieram się na salę, na oddział i razem z Martą będziemy oglądać zawody. Odrobina normalności w tej sytuacji – oświadczył.

Jednak nagle, gdy na scenie pojawił się słoweński lekkoatleta Lanisek, przyniósł kartonową wersję swojego kolegi, Dawida Kubackiego. Wzruszyło to kibiców do granic możliwości, a sam Anze Lanisek zalał się łzami.

Wspaniały gest @anze.lanisek ‼️Skoczek wyprzedził w „generalce” naszego zawodnika @dawid.kubacki.official,który musiał zrezygnować z dalszych skoków. Słoweński skoczek wszedł na podium z kartonową podobizną Dawida, a na jego twarzy było widać łzy wzruszenia – napisał Adam Małysz na Instagramie.

Pisaliśmy również o: Niespodziewany gest kolegów Dawida Kubackiego, by wesprzeć jego żonę, która walczy o życie

Może zainteresuje Cię to: Prawda wyszła na jaw. Antonina Turnau, żona Marka Kondrata, zdradziła wiele szczegółów ze swojego życia

Przypominamy o: Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski świętują drugie urodziny młodszej córeczki. "Sto lat Nelka"