Wszystko zmieniło się jednak kilka lat temu, gdy para postanowiła się rozwieść.

Paulina Smaszcz przez pewien czas była w otwartej konfrontacji z byłym mężem. Sytuacja poprawiła się, jednak gdy jej najstarszemu synowi urodziła się córka.

Prezenter telewizyjny wybrał się nawet w odwiedziny do syna i synowej w towarzystwie swojej nowej wybranki, by poznać wnuczkę.

Paulina Smaszcz również nie powstrzymała radosnych emocji i poinformowała swoich fanów, że Wielkanoc spędzi we Włoszech razem z 25-letnim Franciszkiem.

Popularne wiadomości teraz

Marcin Hakiel przekracza granice. Zdradza intymne szczegóły małżeństwa z Cichopek. Czego żałuje

Hanna Lis napisała bardzo niespodziewane słowa o Kindze Rusin. Uchyliła rąbka tajemnicy

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Anna Mucha opublikowała zdjęcie ze ślubu Cichopek. "Miałam mieszane uczucia odnośnie tego małżeństwa"

Pod napisem kryje się imię mojej wnuczki i lecę już na skrzydłach do mojej Smaszczo-Vaccari rodziny, by razem cieszyć się naszą pierwszą Wielkanocą. I nikt mi nigdy nie wmówi, że dzieci i wnuczka nie są najważniejsze na świecie, że nie stanowią życiowego azymutu i nie są najpiękniejszym i najwspanialszym darem, który świadczy o nas i zostawiamy po sobie na świecie. Dlatego wiem, że warto żyć.

Fani uwielbiali, że babcia będzie spędzać święta z rodziną i wnuczką.

Serio?? No „idealny” prezent dla niemowlaka, dziecko malutkie, leżące i kurteczka jeansowa… Super swoboda ruchów… Kurteczka piękna, taka do schowania głęboko w szafie, no bo raczej nie do ubrania niemowlakowi . Pani Paulino, to jest malutka wnuczka dla niej piękna zabawka to radość, a ta kurteczka to Pani radość.

Fanom spodobała się również kurtka, którą influencerka przygotowała dla swojej wnuczki.

Wspaniała. Też bym chciała taką dla mojej wnusi. Piękna.

Paulina Smaszcz również znalazła się w centrum skandalu, gdy fani podejrzewali ją o oszustwo.

Czy na moim zdjęciu gdziekolwiek wspominam o wnuczce? Szanuję moich synów, szanuję moją synową i moją najcudowniejszą wnuczkę. Zdjęcie pochodzi z reklamy kocyków. Bardzo pięknych z pięknymi dziećmi na reklamach. Uczę się w tym kraju od najlepszych, czyli tych, co kłamiąc o rodzinie i relacjach zarabiają pieniądze na reklamach, oszukując internautów i obserwujących – napisała w komentarzu opublikowanym przez Świat Gwiazd.

Pisaliśmy również o: Dawid Kubacki pojawił się na Pucharze Świata. Co tam się stało

Może zainteresuje Cię to: Marcin Hakiel nagle stanął w obronie Kasi Cichopek jak lew po krytyce w komentarzach. "Żyjmy w zgodzie ze swoimi wartościami"

Przypominamy o: Piotr Żyła wysłał poruszającą wiadomość do Dawida Kubackiego. Jego treść dotyka do lez