Kamil Lemiszewski zdobył swoją wielką popularność w Polsce, dzięki programu Big Brother. Właśnie tam został zwycięzca i otrzymał status gwiazdy polskiego show-biznesu. Pod czas nagrania programu poznał się z przepiękną Ewą Kępys, z którą natychmiast poczuł niespokojnie bycie w sercu.

Gimnastyczka i modelka z zespołem Downa udowadnia że nie ma rzeczy niemożliwych

Popularne wiadomości teraz

"Dzień po dniu wracam do domu i widzę moją żonę leżącą z telefonem, zmęczyło mnie to i postanowiłem działać"

"Jak ojciec może tak lekceważąco traktować własne dziecko. Jego partnerka może ubiegać się o jego dziedzictwo"

"Postanowiłam zrobić niespodziankę mojemu synowi i odwiedziłam go bez zaproszenia: synowa była niezadowolona, a wnuk płakał"

"Mój kuzyn zadzwonił i powiedział, że tylko krewni powinni być obecni na ślubie: jak to możliwe, że mój mąż nie będzie obecny"

Dla niej specjalnie rzucił London i przeprowadził się do Warszawy, aby być obok swojej ukochanej osoby. Tak samo stało wiadomo o tym, że Kamil Lemiszewski i Ewa Kępys pobrali się. To radosne wydarzenie zdarzyło się 2 lutgo 2020 roku w bajkowej Pradze. 

Jednak po tym, media nie przestają śledzić za życiem Kamila. Ostatnio Lemiszewski znowu pojawił  się centrum uwagi. Wszystko z tego powodu, że podzielił się pikantnym zdjęciem swojej kochanej żony. Zdjęcie pokazuje bliski plan intymnego miejsca kobiety, która pozuje w bieliźnie. Na majątkach napisano Better than pizza (lepiej niż pizza). Widać nie tylko doby humor mężczyzny, a i wielką miłość, która panuje u niego do Ewy Kępys. 

Dlaczego Kinga Rusin nie pojawiła się na ramówce TVN?

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak dlaczego Kinga Rusin nie pojawiła się na ramówce TVN.  Polskie i zagraniczne media w ostatnich czasach bardzo aktywnie krązyłi sie wokół głośnego tematu prezenterki Kingi Rusin. Chodzi tu o to zdjęcie z piosenkarką Adele, które Rusin zamieściła na swoim profilu w Instagram. Wtedy zaczęła się wielka burza w mediach społecznościowych. Z jakiego pozwolenia polska dziennikarka opowiedziała o wszystkich szczegółów impresy po Oscarach 2020. Szczegółowo o tym, czytaj w naszym srtykule

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com