Raper, który zyskał sławę dzięki swojemu talentowi i ciężkiej pracy, zawsze cieszył się poparciem swojej rodziny.

Teraz gdy przeszłością stał się jeszcze jeden z najbliższych mu ludzi, Wojtek pożegnał go w poruszający sposób.

Wojtek Sokół nie jest tylko znanym raperem, ale także biznesmenem. Rozwinął swoje wydawnictwo muzyczne i markę odzieżową – Prosto.

Dzięki swojej pracowitości i determinacji stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych artystów w Polsce. Jego talenty i osiągnięcia są podziwiane przez wiele osób, zarówno w branży hip-hopowej, jak i poza nią.

Mimo sukcesów Wojtek nigdy nie zapominał o swoich korzeniach i rodzinie. W ostatnim czasie, gdy jego brat zmarł, raper miał dla niego tylko słowa szacunku i miłości.

Popularne wiadomości teraz

Justyna Kowalczyk z synem w górach. Syn sportsmenki ma wielki talent . "Życie poza schematami"

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Michał Wiśniewski stracił dom. Wokalista wydał głośne oświadczenie. "Jest miejsce na rozwód"

Anna Mucha opublikowała zdjęcie ze ślubu Cichopek. "Miałam mieszane uczucia odnośnie tego małżeństwa"

Na Instagramie, gdzie ma wiele tysięcy obserwujących, opublikował poruszający wpis, w którym pożegnał Jana. Wspomniał w nim ich wspólne chwile i plany, które niestety już się nie spełnią.

Wojtek Sokołowski jest nie tylko legendą polskiego rapu, ale również wzorem do naśladowania. Pokazuje, jak ważne jest szanowanie swoich korzeni i bliskich, niezależnie od tego, jak daleko nas poniesie życie.

Jego słowa o bracie, który odszedł, są naprawdę poruszające i przypominają nam, że warto doceniać to, co mamy, póki jeszcze mamy to przy sobie.

Fani i przedstawiciele branży hip-hopowej zasypali Sokoła kondolencjami. Jego wpis na Instagramie stał się bardzo popularny i zyskał wiele tysięcy polubień i komentarzy. To świadczy o tym, jak bardzo Wojtek jest szanowany i kochany przez swoją publiczność.

Śmierć bliskiej osoby jest zawsze trudnym doświadczeniem. Jednak Wojtek Sokołowski pokazał, że warto być silnym i wyrazić swoje uczucia w poruszający sposób. Jego poruszający wpis na Instagramie jest dowodem na to, jak bardzo szanuje swoją rodzinę i jak wiele mu ona znaczy. Wielu ludzi może się od niego uczyć, jak doceniać to, co mamy, zanim stracimy to na zawsze.

Kilka dni temu, tuż po swoich 32 urodzinach, odszedł mój młodszy brat Jaś Sokół. Kochany, nie mogę w to uwierzyć, jeszcze 2 tygodnie temu siedziałeś u mnie do rana i graliśmy w Sequence. Śmialiśmy się, mieliśmy jakieś plany. To wszystko uciekło gdzieś nagle bezpowrotnie. Mam nadzieję, że jesteście teraz z naszym Tatą gdzieś razem szczęśliwi. Zdjęcia są kolorowe, bo Ty byłeś kolorową postacią i takiego Cię chcę zapamiętać. Do zobaczenia kiedyś. Będę bardzo tęsknił – napisał.

Przyjaciele i fani piszą słowa wsparcia dla muzyka.

Kondolencje! Trzymaj się! – napisał Pezet. Wyrazy współczucia. Janek był dobrym człowiekiem i niósł dobra energię. Świetny i życzliwy gość – Robert M. Wyrazy współczucia. Miałem okazję poznać Janka na studiach, to był naprawdę super gość. Bardzo smutna wiadomość – Bro.

Pisaliśmy również o: Skoczek Dawid Kubacki przesłał wzruszające życzenia świąteczne swoim fanom. „Radować się z tego, co jest”

Może zainteresuje Cię to: Fani nie kryją radości. Gwiazdor "Barw szczęścia" po raz szósty został ojcem

Przypominamy o: Ewa Bilan-Stoch odkrywa tajemnice swojego życia prywatnego. Musiała zrezygnować ze swojej pasji