Jego żona nagle trafiła do szpitala z poważnymi problemami kardiologicznymi, ale Dawid zajął się dwiema córeczkami i wyjaśnił im sytuację.

Mimo ciężkiego momentu, jakim jest choroba żony, Dawid Kubacki zdołał podzielić się pozytywnym przesłaniem i życzeniami świątecznymi dla swoich fanów.

W nagraniu opublikowanym na profilu Polskiego Związku Narciarskiego na Instagramie skoczek życzył zdrowia, spokoju oraz miło spędzonego czasu w rodzinnym gronie. Zachęcał do radości z tego, co jest i do cieszenia się sobą nawzajem.

Zaczęły się jednak pojawiać pytania, gdzie jest mama. Trzeba było po prostu wytłumaczyć – mama jest u lekarza, lekarz się nią opiekuje, jak wyzdrowieje, to wróci – przekazał w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Te piękne słowa skłaniają nas do refleksji nad znaczeniem świąt i ich prawdziwej wartości. W tym szczególnym czasie warto zwrócić uwagę na nasze relacje z rodziną i bliskimi, a także na to, co jest dla nas najważniejsze.

Popularne wiadomości teraz

Maciej Kurzajewski zaskakuje Kasię Cichopek luksusami. Chyba nieźle się rozrzutkował. Ten gadżet wzbudza sensację

Pożegnanie pełne emocji. Kowalczyk wypowiada słowa, które zostaną zapamiętane na zawsze. "Nie zawiodę go"

Polska ikona filmowa gwiazda "Czterech pancernych i psa" nie żyje. Wygląd miejsca spoczynku zaskoczy każdego

Michał Wiśniewski stracił dom. Wokalista wydał głośne oświadczenie. "Jest miejsce na rozwód"

Chciałbym wam życzyć zdrowych, spokojnych i mile spędzonych w rodzinnym gronie świąt wielkanocnych. Żebyście ten czas mogli wykorzystać na fajne relacje w rodzinie. Na to, żebyście mogli się wspólnie cieszyć i przede wszystkim radować z tego, co jest. Wesołych świąt – powiedział Dawid Kubacki w nagraniu opublikowanym na profilu Polskiego Związku Narciarskiego na Instagramie.

Życzymy Dawidowi Kubackiemu i jego rodzinie szybkiego powrotu do zdrowia oraz przesyłamy serdeczne życzenia świąteczne dla Marty Kubackiej.

Życzenia skoczka narciarskiego spotkały się z szerokim oddźwiękiem wśród fanów. Wielu z nich wyraziło swoje poparcie i sympatię dla Dawida i jego rodziny w trudnym dla nich czasie.

Radować się z tego, co jest — piękne słowa, piękne życzenia prosto od Dawida Kubackiego. W ten szczególny dzień wysyłamy je do was wszystkich. Wszystkiego, co najlepsze – dodało od siebie PZN w opisie wideo.

To kolejny dowód na to, jak ważne jest wsparcie ze strony ludzi w takich sytuacjach.

Dlatego też nie zapominajmy o tym, że warto okazywać szacunek i troskę dla innych, szczególnie w trudnych momentach.

Dziękuję bardzo. Życzę dużo zdrowia dla żony Marty i dla całej rodziny. Spokoju, odpoczynku. Wesołego Alleluja. Zdrowia dla całej rodzinki, smacznego jajka. Zdrowych wesołych pogodynych świąt Wielkiej Nocy mimo wszystko, Dużo zdrówka dla pani Marty. Błogosławionych Świąt Wielkiej Nocy dla całej rodziny. Dużo zdrowia dla żony Marty – piszą.

Internauci zaczęli pisać mnóstwo miłych komentarzy.

Dziękuję bardzo. Życzę dużo zdrowia dla żony Marty i dla całej rodziny. Spokoju, odpoczynku. Wesołego Alleluja. Zdrowia dla całej rodzinki, smacznego jajka. Zdrowych wesołych pogodynych świąt Wielkiej Nocy mimo wszystko, Dużo zdrówka dla pani Marty. Błogosławionych Świąt Wielkiej Nocy dla całej rodziny. Dużo zdrowia dla żony Marty – piszą.

Radość i dobroć, jakie przekazał Dawid Kubacki, mogą nam przynieść wiele pozytywnych wibracji i pomóc nam przezwyciężyć trudności. Życzymy wszystkim wesołych świąt i szczęśliwego czasu spędzonego w gronie najbliższych!

Pisaliśmy również o: Dawid Kubacki opowiada o planach dotyczących Wielkanocy. Skoczek zdradził, jak spędzi w tym roku święta

Może zainteresuje Cię to: Przeszłość Dagmary Kaźmierskiej. Archiwalne zdjęcia odkrywają jej niezwykły talent

Przypominamy o: Marcin Hakiel szczęśliwy z Dominiką, ale czy przeszłość im zagrażała? Oto co mówił kilka miesięcy temu