W wywiadzie Skoczek zdradził, jak spędzi nadchodzące święta Wielkanocne.

Dawid Kubacki w Dzień Dobry TVN od połowy marca spędza czas w oczekiwaniu na cud, na to, by jego ukochana żona Marta wróciła do zdrowia i by jak najszybciej opuścili szpital.

Teraz stan zdrowia żony sportowca poprawia się, ale jest jeszcze za wcześnie, by mówić o pełnym powrocie do zdrowia.

Na pewno te dwa tygodnie zarówno ją, jak i mnie wykończyły. Może to nie jest jakieś rewelacyjne samopoczucie, ale z dnia na dzień jest coraz lepiej — poinformował.

Popularne wiadomości teraz

„Przez dziesięć lat czekałam na powrót męża, nie chciałam uwierzyć, że nas zostawił. Ale wkrótce dowiedziałam się, że Andrzej znalazł bogatą kobietę”

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

„Czy mogę dostać gorącą herbatę z kawałkiem chleba, nie martw się, usiądę na parapecie i poczekam”

Dawid pozostaje optymistą, ale jego Marta wciąż jest w fazie powrotu do zdrowia i potrzebuje czasu.

Na pewno nas czeka jeszcze długa droga w rehabilitacji, w tym, żeby wrócić do domu w pełni sprawnym i ze spokojem, że wszystko jest ok. Ale jest w dobrych rękach, jest na pewno dobrze zaopiekowana, robi bardzo szybkie postępy, jak na ten krótki czas od tego co się stało i to jest najważniejsze i to, co daje nam siłę do tej walki — dodał skoczek.

Sportowiec powiedział Gazecie Krakowskiej, czy będzie obchodził Wielkanoc w tradycyjny sposób.

Na pewnie 99 procent świętą będą w rozjazdach. Powiem tak: całą rodziną, ale nie jednocześnie. Chyba że nam zrobią niespodziankę i nas ze szpitala "wygonią". Wiem, że żona jest pod opieką profesjonalistów i jeżeli będą mieli jakiekolwiek wątpliwości, to będą woleli zostawić ją dłużej, żebyśmy potem wrócili do domu bezpiecznie, z przekonaniem, że nic podobnego już się nie wydarzy — powiedział.

Lekarze też nie mogą podać konkretnej daty. Jeżeli będą pewni, to my się dowiemy kilka dni wcześniej, że wracamy do domu — poinformował.

My z kolei życzymy rodzinie skoczka, aby w ich życiu było więcej przyjemnych chwil niż smutnych.

Pisaliśmy również o: "Lubię być ojcem". Tomasz Lis pokazał trzecią córkę. Fani są oczarowani jej urodą

Może zainteresuje Cię to: „Znachor” wraca na ekrany. Film, który jest wielkim hitem polskiego kina doczekał się nowej wersji

Przypominamy o: Joanna Krupa i Douglas Nunes razem. Modelka pokazała relację z parku rozrywki