Marcin jest znany polskim fanom za udział w Tańcu z gwiazdami i poprzedni związek z Kasią Cichopek, z którą ma dwoje dzieci.

Jego drogi z Kasią rozeszły się na początku zeszłego roku, a latem zostali oficjalnie rozwiedzeni.

Teraz Marcin i Dominika starają się chronić swoją prywatność, dlatego Dominika unika publikowania swojego wizerunku na zdjęciach.

Z prostego powodu, nie chcę być osobą rozpoznawalną. Nie ukrywam się w życiu codziennym, spędzamy razem czas w miejscach publicznych, ale życie bez upubliczniania wizerunku znacznie bardziej mi się podoba, daje mi to swobodę – wytłumaczyła powód tej decyzji.

Popularne wiadomości teraz

„Michał, nareszcie jestem w ciąży”: krzyczał głośnik telefonu, a obok mnie siedziała moja żona

„Joanna została wyrzucona z domu przez swoją teściową, ponieważ myślała, że jej synowa nie urodziła chłopca od swojego syna: to był kompletny nonsens”

Pewien facet znalazł zniszczony portfel. Nie miał pojęcia, do czego może on prowadzić: „ Czekałam na ciebie całe życie”

„Czy mogę dostać gorącą herbatę z kawałkiem chleba, nie martw się, usiądę na parapecie i poczekam”

Marcin wyjaśnił, że po ogłoszeniu swojego rozstania z Kasią otrzymywał setki wiadomości od fanek, co stanowiło dla niego nowe doświadczenie.

Mam trochę propozycji na Instagramie (śmiech). Kumple się teraz ze mnie śmieją, że jestem jednym z bardziej znanych rozwodników. Nie nadążam czasem z odpisywaniem. (…) To jest do mnie novum. Kilka dni po opublikowaniu oświadczenia (o rozstaniu) zaczęły do mnie przychodzić wiadomości. Najpierw było po dwadzieścia. Kiedyś było po sto ileś. Dostaje wiele ciężkich historii. Po tym, co ja u siebie opublikowałem, pisze do mnie bardzo dużo kobiet. Mówią o tym, co przeżyły – otworzył się.

Wspomniał, że z jedną z fanek nawet umówił się na randkę, ale ostatecznie znalazł szczęście u boku Dominiki.

Muszę przyznać, że moja historia nie jest ciężka (w porównaniu z nimi). Z niektórymi porozmawiałem. Nawet gdzieś na jedną kawę się spotkaliśmy – dodał.

Jest dobrze, że Marcin i Dominika znaleźli siebie nawzajem i tworzą teraz szczęśliwy związek. W końcu szczęście zawsze powinno być najważniejsze, a prywatność powinna być szanowana.

Życzymy im wszystkiego najlepszego!

Pisaliśmy również o: Dawid Kubacki opowiada o planach dotyczących Wielkanocy. Skoczek zdradził, jak spędzi w tym roku święta

Może zainteresuje Cię to: Przeszłość Dagmary Kaźmierskiej. Archiwalne zdjęcia odkrywają jej niezwykły talent

Przypominamy o: Joanna Krupa i Douglas Nunes razem. Modelka pokazała relację z parku rozrywki