Para, która już wychowuje szóstkę dzieci, powitała na świecie Anielę Marię. Na zdjęciu, które pojawiło się na profilu Rafała Szałajko, mała dziewczynka wygląda uroczo w białym ubranku w różowe kwiatki, podczas drzemki.

Rodzina Szałajków przeszła wiele trudności, związanych z chorobą nowotworową jednego z synów, ale teraz mają wiele powodów do radości.

Dumny tata postanowił podzielić się swoim szczęściem z fanami na Instagramie, co spotkało się z ogromnymi gratulacjami i ciepłymi słowami.

Mam zaszczyt być ojcem dla tej kruszyny. Druga córka i szóste nasze dziecko Aniela Maria Szałajko. Ale nic, nic by nie było, nic istotnego nie wydarzyłoby się w moim życiu, gdyby nie Kasia, moja cudowna, odważna, silna i piękna żona — napisał Rafał Szałajko na Instagramie, załączając zdjęcie córeczki.

Popularne wiadomości teraz

Zdzieranie kuponów i bieda. Wyznania Rusin o trudnych czasach po rozwodzie z Lisem

Justyna Kowalczyk z synem w górach. Syn sportsmenki ma wielki talent . "Życie poza schematami"

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Niektórzy żartobliwie komentowali, że Rafał może mieć trudności z liczeniem swoich dzieci, ale wszyscy życzyli dużej i szczęśliwej rodzinie wszystkiego najlepszego. Rafał również podziękował swojej żonie Katarzynie za to, że jest odważna, silna i piękna, co pozwala im na spełnienie marzenia o licznej rodzinie.

„Gratulacje! Zuchy! Nie mylisz się już przy liczeniu?”, „Ty to masz piękne życie”, „Żona na medal”, „O rany! Aniela! Witaj piękności”, „Ściskamy i gratulujemy mega rodzince. Trzymajcie się w zdrowiu i pięknych najlepszych Świąt. Ucałuj od nas królową i narodzoną księżniczkę” - czytamy na Instagramie. Również gratulujemy!

Świętowanie narodzin Anieli Marii to piękny moment dla rodziny Szałajków i ich fanów. Życzymy im wszystkiego najlepszego i dużo radości w życiu rodzinnym.

Pisaliśmy również o: Skoczek Dawid Kubacki przesłał wzruszające życzenia świąteczne swoim fanom. „Radować się z tego, co jest”

Może zainteresuje Cię to: Przeszłość Dagmary Kaźmierskiej. Archiwalne zdjęcia odkrywają jej niezwykły talent

Przypominamy o: Marcin Hakiel szczęśliwy z Dominiką, ale czy przeszłość im zagrażała? Oto co mówił kilka miesięcy temu