Oskarżony o brutalne zgwałcenie i zabójstwo 15-letniej Małgosi K., spędził 25 lat w więzieniu, zanim Sąd Najwyższy uniewinnił go.

Jednak historia Teresy to nie tylko walka o niewinność syna. Kobieta przeszła trudne dzieciństwo, z ojcem alkoholikiem, który bił ją, jej matkę i siostry. Pierwsze małżeństwo okazało się porażką, uciekła od męża.

Po kilku latach poznała Mirosława Klemańskiego, z którym miała dwóch synów. Ich życie zmieniło się, jednak gdy aresztowano Tomasza.

Moje normalne życie urywa się w momencie – mówi Teresa.

Od tego momentu wszystko, co robiła, skupiało się na pomocy synowi. Podejmowała nawet próby samobójcze, kiedy sąd skazał go na 25 lat więzienia.

Popularne wiadomości teraz

Maciej Kurzajewski zaskakuje Kasię Cichopek luksusami. Chyba nieźle się rozrzutkował. Ten gadżet wzbudza sensację

Pożegnanie pełne emocji. Kowalczyk wypowiada słowa, które zostaną zapamiętane na zawsze. "Nie zawiodę go"

Polska ikona filmowa gwiazda "Czterech pancernych i psa" nie żyje. Wygląd miejsca spoczynku zaskoczy każdego

Michał Wiśniewski stracił dom. Wokalista wydał głośne oświadczenie. "Jest miejsce na rozwód"

Wtedy Tomasz napisał pożegnalny list do matki, chcąc popełnić samobójstwo. Na szczęście Teresa zdołała go powstrzymać, ale sama również chciała popełnić samobójstwo.

Przez kilkanaście lat kobieta nie straciła wiary w sprawiedliwość i niewinność syna. To ona teraz opowiedziała całą swoją niezwykłą historię w książce „Walka przez łzy”. Teraz każdy może poznać historię niesamowitej siłaczki, która mimo wszystko wierzyła i walczyła o syna.

Historia Teresy to nie tylko historia kobiety, która walczyła o niewinność swojego syna, ale także o kobietę, która mimo trudnych doświadczeń życiowych, nigdy nie straciła wiary w siebie i swoją siłę. To historia nadziei i walki o sprawiedliwość.

Pisaliśmy również o: Marta Kaczyńska oddała hołd rodzicom. Od tamtych wydarzeń minęło już 13 lat

Może zainteresuje Cię to: Adam Małysz nie jest katolikiem. Jego córka wyznała prawdę. "Żyjemy w pełnej harmonii"

Przypominamy o: Tajemnicza postać w cieniu Jana Pawła II. Kim był jego brat Edmund Wojtyła