Choć jej kariera związana jest z mediami, Woźniak-Starak jest także aktywna w social mediach, gdzie udostępnia szczegóły ze swojego życia i promuje kanał YouTube "Trójkąt", gdzie razem z Gabi Drzewiecką rozmawiają ze sławnymi osobami. Ostatnio do programu zaprosiły rapera O.S.T.R., który swoją obecnością wzbudził wiele kontrowersji.

Jednak to ostatnie zdjęcie Woźniak-Starak wzbudziło najwięcej emocji wśród jej fanów. Na zdjęciu widać ją z koszyczkiem wielkanocnym, co zaskoczyło wielu obserwatorów, którzy byli pewni, że Woźniak-Starak nie jest osobą wierzącą. W opisie do zdjęcia, Woźniak-Starak zażartowała, że za rok "pojedzie do kościoła na koniach". Jednak jeden z komentujących nie podchwycił żartu i napisał, że cała ta sytuacja to rozdwojenie jaźni ze strony dziennikarki.

W rozmowie z "Pudelkiem", Woźniak-Starak wypowiedziała się na temat swojego podejścia do Kościoła. Zdradziła, że ma stosunek ambiwalentny do Kościoła katolickiego. Jednakże wierzy, że wiara jest bardzo osobistą rzeczą i to, w co ona wierzy i jak wierzy, jest absolutnie jej sprawą. Mimo że nie zgadza się z instytucją Kościoła katolickiego i z tym, co się tam dzieje, Woźniak-Starak chodzi do Kościoła od czasu, gdy pamięta i będzie to robić nadal, ponieważ ma do tego prawo.

Woźniak-Starak podkreśliła również, że przystąpiła do wszystkich sakramentów — od chrztu po bierzmowanie, oraz do ślubu kościelnego. Choć później rozwiodła się, uważa, że nie jest jedyną rozwódką w Polsce, która może być autorytetem moralnym.

Ostatnio Woźniak-Starak skomentowała również kwestię ograniczania praw, w tym praw kobiet, co jest dla niej bardzo ważne. Mimo że jest katoliczką, uważa, że każdy powinien mieć prawo do wyboru i do robienia tego, co chce.

Popularne wiadomości teraz

Maciej Kurzajewski zaskakuje Kasię Cichopek luksusami. Chyba nieźle się rozrzutkował. Ten gadżet wzbudza sensację

Pożegnanie pełne emocji. Kowalczyk wypowiada słowa, które zostaną zapamiętane na zawsze. "Nie zawiodę go"

Polska ikona filmowa gwiazda "Czterech pancernych i psa" nie żyje. Wygląd miejsca spoczynku zaskoczy każdego

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

W ten sposób Woźniak-Starak dołączyła do grona gwiazd opowiadających się jako osoby wierzące, które z instytucją Kościoła nie mają "po drodze". 

Pisaliśmy również o: Smutna wiadomość rozeszła się po całej Polsce. Nie żyje aktor "Plebanii" i "Pianisty"

Może zainteresuje Cię to: Michał Wójcik nie może pogodzić się ze stratą żony. Jest teraz samotnym ojcem. "Stara się, na ile może"

Przypominamy o: Ojcostwo na najwyższym poziomie. Marcin Hakiel ćwiczy z synem na siłowni. Adam to skóra zdjęta z taty