Zdobyła ogromną popularność dzięki roli Maryny w kultowym serialu "Janosik". Niestety, jej pięć minut szybko minęło, a potem nastały znacznie cięższe czasy.

Po zagraniu w "Janosiku" Ewa Lemańska nie otrzymywała już żadnych znaczących propozycji filmowych w Polsce. Postanowiła wyemigrować do Stanów Zjednoczonych, by szukać szczęścia za oceanem.

Tam jednak spotkała się z kolejną przeszkodą, tym razem językową, która uniemożliwiała jej granie w kolejnych, zagranicznych produkcjach. Na szczęście znalazła pracę jako modelka, gdzie język nie był jej szczególnie potrzebny.

Z czasem jej kariera się rozwijała i podziwiać ją można było na wybiegach w Londynie, Paryżu czy Mediolanie. Wystąpiła też jako statystka w "Rock of Ages" u boku samego Toma Cruise'a.

Niestety, niepowodzenia w karierze szły w parze z nieszczęściami w życiu prywatnym. Ewa Lemańska zmagała się z rakiem piersi, który pojawił się u niej aż trzykrotnie, a także z nowotworem mózgu i czerniakiem.

Popularne wiadomości teraz

Pożegnanie pełne emocji. Kowalczyk wypowiada słowa, które zostaną zapamiętane na zawsze. "Nie zawiodę go"

Polska ikona filmowa gwiazda "Czterech pancernych i psa" nie żyje. Wygląd miejsca spoczynku zaskoczy każdego

Hanna Lis napisała bardzo niespodziewane słowa o Kindze Rusin. Uchyliła rąbka tajemnicy

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Ten ostatni poskutkował amputacją palca. Aktorka zainteresowała się tematem i zaczęła się uczyć medycyny, tak że została asystentką lekarza.

Również życie miłosne nie rozpieszczało aktorki. Jej pierwszy mąż, Cezary Kapliński, opuścił ją z dnia na dzień... dla innego mężczyzny.

Pewnego dnia przyszedł do mnie ze swoim chłopakiem, z którym mnie zdradzał, i powiedział, że nie chce już być ze mną. Byłam w prawdziwym szoku, zwłaszcza że ten chłopak był strasznie brzydki - wyznała.

Para rozwiodła się w 1980 roku. Drugiego męża, Olgierda Roy, poznała na planie filmowym, jednak ich małżeństwo również się rozpadło.

Dzisiaj Ewa Lemańska mieszka w Stanach Zjednoczonych. Choć wiele przeszła, wciąż jest z nami i cieszy się życiem.

Jej historia pokazuje, że nie zawsze łatwo jest osiągnąć sukces i że życie może być bardzo trudne. Jednak z determinacją i uporem można pokonać wiele trudności, a każda przeszkoda może stać się szansą na naukę i rozwój.

Pisaliśmy również o: Jak Michał Wójcik radzi sobie po odejściu ukochanej. Wyznanie przyjaciela łamie serce

Może zainteresuje Cię to: Żona Kamila Stocha przeżywa odejście skoczka, który odchodzi na zawsze. "Piękne wspomnienia zostaną ze mną na zawsze"

Przypominamy o: Syn Krzysztofa Krawczyka przerażony decyzją macochy. Czy to koniec konfliktu rodzinnego