Krzysztof Igor Krawczyk (50 l.) zapewnia, że ma zamiar jeszcze trochę pożyć.

Syn Krzysztofa Krawczyka ma żal do Ewy Krawczyk

Jak ujawnił w rozmowie z dziennikarzami programu „Uwaga”, macocha zadbała o to, by w ostatnich miesiącach życia ojca nie miał z ojcem żadnego kontaktu.

Po śmierci artysty odbyła z Krzysztofem Juniorem rozmowę, w której dała do zrozumienia, że jeśli zrezygnuje z wszelkich roszczeń dotyczących spadku po ojcu, to wtedy ona się nad nim ulituje i da trochę pieniędzy.

Krzysztof Junior, mimo pogróżek ze strony macochy, postanowił podważyć testament ojca w sądzie. Trudno si dziwić, zwłaszcza że po śmierci taty schorowany 50-latek znalazł się w trudnej sytuacji.

Popularne wiadomości teraz

Zdzieranie kuponów i bieda. Wyznania Rusin o trudnych czasach po rozwodzie z Lisem

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Michał Wiśniewski stracił dom. Wokalista wydał głośne oświadczenie. "Jest miejsce na rozwód"

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Początki jego choroby sięgają 1988 roku, gdy w wypadku samochodowym spowodowanym przez Krzysztofa Krawczyka doznał poważnych obrażeń pnia mózgu. Od tamtej pory cierpi na padaczkę, co uniemożliwia mu podjęcie stałej pracy.

Krzysztof Igor Krawczyk walczy o spadek po tacie

Targany wyrzutami sumienia piosenkarz przez lata pomagał synowi, również finansowo, ale odkąd w relacje między nimi wtrąciła się Ewa Krawczyk, sprawy się skomplikowały. Jak ujawnił opiekujący się Krawczykiem Juniorem Krzysztof Cwynar, praktycznie uniemożliwiła kontakty ojca z synem.

Nawet podczas pogrzebu nie chciała dopuścić Juniora do trumny. Na tym tle doszło do przepychanki między żałobnikami a przychylnym Juniorowi przyjacielem artysty jeszcze z czasów Trubadurów, Marianem Lichtmanem.

Proces o spadek ciągnie się od blisko dwóch lat. Sąd w Zgierzu bada dwa testamenty Krzysztofa Krawczyka: pierwszy, spisany w 2002 roku, czyniący spadkobiercami syna i brata artysty oraz drugi z datą 15 września 2020 roku, na mocy którego cały majątek przypada Ewie Krawczyk.

Zaskakująca propozycja Ewy Krawczyk

Jednakże Ewa Krawczyk zaskoczyła wszystkich swoim ostatnim gestem polegającym na zarezerwowaniu miejsca dla swojego pasierba obok grobu jego ojca.

Choć niektórzy podejrzewają, że ten gest ma odwrócić uwagę od szokującej decyzji o ogrodzeniu grobu Krzysztofa Krawczyka, Krzysztof Igor Krawczyk docenił ten gest i powiedział, że nie spieszy się jeszcze, aby dołączyć do swojego ojca.

Ta historia jest przykładem na to, jak spory rodzinne mogą stać się skomplikowane i tworzyć urazy na całe życie.

Pomimo różnic między nimi, ważne jest, aby traktować siebie nawzajem z szacunkiem i życzliwością, szczególnie w trudnych momentach, takich jak utrata ukochanej osoby.

Pisaliśmy również o: Jak Michał Wójcik radzi sobie po odejściu ukochanej. Wyznanie przyjaciela łamie serce

Może zainteresuje Cię to: Michał Wójcik nie może pogodzić się ze stratą żony. Jest teraz samotnym ojcem. "Stara się, na ile może"

Przypominamy o: Ojcostwo na najwyższym poziomie. Marcin Hakiel ćwiczy z synem na siłowni. Adam to skóra zdjęta z taty