Marcelina Ziętek od kilku lat spotyka się z dwukrotnym mistrzem świata ze skoczni normalnej i uchodzi za jedną z najpiękniejszych skokowych WAGs. 25-latka imponuje urodą i mocno dba o sylwetkę.

Ostatnio zachwyciła fanów gorącym nagraniem! Ukochana Żyły wypięła pośladki przed lustrem, a pozazdrościć mogłyby jej nawet Miss Bum Bum.

Żyła i Ziętek poinformowali publicznie o związku w czerwcu 2021 roku, ale ich relacja zaczęła się znacznie wcześniej.

Przez wiele miesięcy fani skoczka wyłapywali szczegóły, które wskazywały na to, że jest on z aktorką znaną z paradokumentu "19+" emitowanego wówczas na TVN.

Kiedy zakochani uznali, że czas najwyższy pokazać się światu, z miejsca zostali jedną z najgorętszych par w świecie polskiego sportu. Żyła dopiero co został mistrzem świata na skoczni normalnej w Oberstdorfie i miał za sobą głośny rozwód z Justyną Żyłą.

Popularne wiadomości teraz

Pożegnanie pełne emocji. Kowalczyk wypowiada słowa, które zostaną zapamiętane na zawsze. "Nie zawiodę go"

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Polska ikona filmowa gwiazda "Czterech pancernych i psa" nie żyje. Wygląd miejsca spoczynku zaskoczy każdego

Nowa partnerka jest od niego młodsza o 11 lat, ale nie przeszkodziło im to w zbudowaniu czegoś poważnego. Ziętek błyskawicznie skradła serca fanów. Także dzięki zjawiskowej urodzie, którą kibice mogą podziwiać m.in. w mediach społecznościowych.

Ukochana Piotra Żyły wypięła pośladki przed lustrem. Miss Bum Bum mogą jej zazdrościć? Profil byłej miss południa nastolatek na Instagramie śledzi niemal 100 tysięcy użytkowników. Raz po raz są oni zasypywani zdjęciami i filmikami z jej życia codziennego, w którym sport jest jednym z najważniejszych aspektów.

I nie chodzi tylko o karierę ukochanego Ziętek, lecz także jej treningi. 25-latka regularnie uczęszcza na siłownię i dba o sylwetkę, której może jej pozazdrościć wiele kobiet. Marcelina doskonale czuje się we własnym ciele i chętnie prezentuje efekty swojej ciężkiej pracy. Udostępnione ostatnio nagranie świadczy o tym najlepiej.

Marcelina Ziętek i jej brazylijskie pośladki Partnerka Żyły najwyraźniej była w znakomitym humorze po treningu. Ubrana w pomarańczowy strój sportowy postanowiła podzielić się dobrą energią z fanami.

Podsumowując, Marcelina Ziętek to piękna i utalentowana kobieta, która zdobyła serca wielu fanów, zarówno swoim wyglądem, jak i pasją do fitnessu. Jej najnowsze wideo na Instagramie to tylko kolejny przykład jej poświęcenia dla zdrowia i chęci inspirowania innych do tego samego. Życzymy jej wszystkiego najlepszego w jej przyszłych przedsięwzięciach, zarówno w miłości, jak i w fitnessie.

Pisaliśmy również o: Pocałunek losu. Tylko cztery znaki zodiaku osiągają oszałamiający sukces w życiu

Może zainteresuje Cię to: Beata Kozidrak się zaręczyła. Radosne wieści ogłosiła ze sceny. "Cztery karaty szczęścia"

Przypominamy o: Zamachowski i Muskała nie są już razem? Aktorka spakowała walizki. "Jestem w momencie, kiedy nie uciekam"