Opowiemy o tym, że dziś po duchowym pozostała jedna relikwia, co na pierwszy rzut oka może wydawać się niezwykłe. Ale niech cię to nie dziwi, bo nawet skarpeta ma właściwości lecznicze.

Ksiądz Maciej Gutmajer, bydgoski egzorcysta, opowiadał, że kiedyś był świadkiem cudu i egzorcyzmu diabła z człowieka przy pomocy skarpety świętego.

Jest nawet zakonnica, która potwierdziła autentyczność relikwii, którą "używał Czcigodny Sługa Boży Jan Paweł II Papież".

Jest to osobiste i prywatne świadectwo podpisanej siostry, zaświadczającej na prośbę organizatora wystawy, że przedstawiana część ubrania była używana przez Jana Pawła II — komentowała specjalnie dla "Super Expressu" s. Olga Podsadnia.

O swoim doświadczeniu wykorzystania skarpety świętego podczas egzorcyzmu na studentce.

Popularne wiadomości teraz

Zdzieranie kuponów i bieda. Wyznania Rusin o trudnych czasach po rozwodzie z Lisem

Justyna Kowalczyk z synem w górach. Syn sportsmenki ma wielki talent . "Życie poza schematami"

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Hanna Lis napisała bardzo niespodziewane słowa o Kindze Rusin. Uchyliła rąbka tajemnicy

Wkładam jej tę relikwię pod głowę i rozlega się wściekły, męski głos: weź tego Janka, weź to białe, zabierz go, śmierdzi! To świętość szatanowi śmierdziała - relacjonował ksiądz.

Pisaliśmy również o: Kasia Warnke popisała się pięknymi kształtami. To dlatego Piotr Stramowski był w niej bez końca zakochany

Może zainteresuje Cię to: Marcin Bosak opublikował na Instagramie niepokojącą relację. Aktor natychmiast zgłosił się na policję. "Szanowna policjo, błagam, pomóż mi"

Przypominamy o: Zamachowski i Muskała nie są już razem? Aktorka spakowała walizki. "Jestem w momencie, kiedy nie uciekam"