Kasia pokazała swoją podróż na Instagramie, gdzie wszyscy jej followersi mogli zobaczyć niesamowicie zgrabną figurę aktorki.

Nic dziwnego, że jej były mąż, Piotr Stramowski, był w niej całkowicie zakochany.

Aktorska para poznała się podczas kręcenia filmu, gdzie zrozumieli, że to prawdziwa miłość. Ostatecznie wzięli ślub i doczekali się nawet córki, która stała się ich dumą.

Związek celebrytów nie wytrzymał jednak próby czasu i rozwiedli się.

Z przykrością pragniemy poinformować, że wspólnie podjęliśmy decyzje o rozstaniu. Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas na nowo mógł budować swoje życie. W trosce o dobro naszej Córki, która jest dla nas najważniejszym priorytetem, prosimy o poszanowanie naszej prywatności. Jednocześnie informujemy, że jest to nasz jedyny komentarz w tej sprawie – brzmiał komunikat, który zarówno Piotr, jak i Katarzyna zamieścili w mediach społecznościowych.

Popularne wiadomości teraz

Marcin Hakiel przekracza granice. Zdradza intymne szczegóły małżeństwa z Cichopek. Czego żałuje

Michał Wiśniewski stracił dom. Wokalista wydał głośne oświadczenie. "Jest miejsce na rozwód"

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Anna Mucha opublikowała zdjęcie ze ślubu Cichopek. "Miałam mieszane uczucia odnośnie tego małżeństwa"

Kasia Warnke i Piotr Stramowski podzielili się równą opieką nad córką. Takie rozwiązanie jest dobre dla wszystkich, bo cierpią przede wszystkim dzieci.

Kasia i Piotrek podzielili się opieką po równo. Mała spędza kilka dni z tatą, a później z mamą. Wszystko zostało ustalone tak, by w czasie, gdy Helenka jest u taty, Kasia mogła pracować i odwrotnie – zdradza informator Super Expressu.

Kasia Warnke wybrała się ostatnio na wakacje i mile zaskoczyła wszystkich swoich fanów swoją figurą. Piotr Stramowski musi zdać sobie sprawę, jaką piękność stracił.

Kasia Warnke, screen Instagram
Kasia Warnke, screen Instagram
Kasia Warnke, screen Instagram

Pisaliśmy również o: Pocałunek losu. Tylko cztery znaki zodiaku osiągają oszałamiający sukces w życiu

Może zainteresuje Cię to: Beata Kozidrak się zaręczyła. Radosne wieści ogłosiła ze sceny. "Cztery karaty szczęścia"

Przypominamy o: Zamachowski i Muskała nie są już razem? Aktorka spakowała walizki. "Jestem w momencie, kiedy nie uciekam"