Ostatnio Iga znów wygrała turniej, czym sprawiła wielką radość swoim fanom. Ojciec dziewczyny jest przekonany, że na status mistrzyni zapracowała sobie ciężką pracą.

Tomasz Świątek opowiedział również o cennym prezencie dla córki — Porsche.

Rozmawialiśmy z Igą o samochodzie, to nie była dla mnie tajemnica. Od razu uprzedzę pańskie pytanie — nie będzie to kolor granatowy. W trakcie jakiejś rozmowy z Igą rzuciłem, że granatowy to ładny kolor, ale córka odparła: "Wiesz co, są ładniejsze". Potem Iga powiedziała o tym podczas konferencji i zrobiło się głośno ws. auta dla mnie. W każdym razie Porsche ma kolory, jakich nie wprowadzają inne marki, paleta jest olbrzymia, więc jest w czym wybierać — przyznał 58-latek.

Były sportowiec jest pod wielkim wrażeniem siły ducha swojej 21-letniej córki.

Czasami przypominają mi się własne początki w zawodowym sporcie. Miałem 26 lat, a Iga już przerasta mnie o głowę mentalnym podejściem do rywalizacji. Z każdym rokiem będzie groźniejsza i pewniejsza. Ta pewność ma polegać w moim odczuciu na świadomości, czego może dokonać, na co dokładnie ją stać - zaznaczył Tomasz Świątek.

Popularne wiadomości teraz

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Moja synowa zrujnowała moje urodziny swoją obecnością. Gdzie był umysł mojego syna, kiedy się z nią żenił"

Pisaliśmy również o: Nie tylko Karolina. Adama Małysz i Izabela Małysz mają jeszcze jednego syna. "Mam też syna"

Może zainteresuje Cię to: Odszedł aktor "M jak miłość" i "Na dobre i na złe". Polska straciła wybitnego artystę

Przypominamy o: Daniel Martyniuk był niezadowolony z wywiadu, którego udzieliła jego matka. "Nie podoba mi się nazywanie Eweliny synową"