Jednak ostatni wywiad z jego matką Danutą Martyniuk zrobił swoje i znów zaczął krytykować byłą żonę i swoją matkę.

Wiadomo również, że obecnie jest w związku z Faustyną, którą poznał przed swoim pierwszym małżeństwem. Jego zamiary są poważne, o czym wielokrotnie mówił.

Jeszcze nie ma żadnych przygotowań. Nic mi nie wiadomo. Nie myślę o stylizacji weselnej, bo jeszcze nic nie wiem. Były jakieś tam rozmowy, były zaręczyny, ale o weselu, to nikt nic nie wspominał. Skąd te plotki takie wyszły, to nie mam pojęcia.

Danuta Martyniuk była na tyle nieostrożna, że ponownie nawiązała dobre relacje z byłą synową, co rozwściecza jej syna. Oto co miał do powiedzenia.

Nie podoba mi się nazywanie Eweliny synową, bo nigdy nią tak naprawdę nie była, ani już nie będzie. Zresztą to kuriozalne mówienie tak o kimś po rozwodzie – oburzył się Daniel Martyniuk w rozmowie z „Twoim Imperium”.

Popularne wiadomości teraz

„Mojemu mężowi nie spodobał się mój pomysł zmiany i patrzy na młode dziewczyny: gdzie jest sprawiedliwość”

„Mój mąż i ja żyliśmy w raczej niekomfortowych warunkach: my też tak żyliśmy, czy jesteście w jakiś sposób lepsi od nas”

„Przez długi czas miałam żal do mojej byłej przyjaciółki, dopóki nie zobaczyłam jej zdjęć i wtedy wszystko stało się dla mnie jasne"

„Były mąż miał nową kochankę, a ona natychmiast postawiła mu ultimatum: nie rozumiem, dlaczego muszę zrezygnować z jego nazwiska”

Daniel Martyniuk kieruje się tym, że jego obecny związek to prawdziwa miłość, a nie coś, co miał wcześniej.

Teraz nie jestem zmuszany do ślubu ze względu na ciążę. Teraz to ja decyduję, że Faustyna będzie moją żoną – dodał.

Wokalista i ojciec Daniela zdradził, że nie ma zamiaru organizować kolejnego głośnego ślubu, bo już to zrobił. Oczekuje, że jego syn będzie poważnie traktował życie i brał odpowiedzialność za swoje czyny. Z kolei panna młoda Martyniuka marzy o luksusowej ceremonii ślubnej, czemu dała wyraz w mediach społecznościowych.

Jeśli zdecydujemy powiedzieć sobie „tak”, to nie zamierzam rezygnować z ceremonii. Jestem panną. Nie będę pozbawiać się podkreślenia ważności i uroku zaślubin. Impreza weselna nie jest dla nas priorytetem. O wiele ważniejsze jest świadome przyrzeczenie i życie, które jest po nim. Ale nawet jeśli… ja pracuję, do tego zawsze mogę liczyć na wsparcie moich rodziców: czy to duchowe, czy materialne, za co jestem im ogromnie wdzięczna. Pochodzę z rodziny adwokacko-medycznej i zostały mi wpojone takie wartości, jak odpowiedzialność za siebie czy bliską osobę.

Pisaliśmy również o: Nie tylko Karolina. Adama Małysz i Izabela Małysz mają jeszcze jednego syna. "Mam też syna"

Może zainteresuje Cię to: Odszedł aktor "M jak miłość" i "Na dobre i na złe". Polska straciła wybitnego artystę

Przypominamy o: Ida Nowakowska dzieli się radosną nowiną. Już nie musi tego ukrywać. "Nie mogłam się doczekać"