Przez pewien czas 32-letnia gwiazda ukrywała to przed swoimi fanami, jednak teraz postanowiła odsłonić wszystkie swoje karty.

Ida Nowakowska mieszkała kiedyś w Stanach Zjednoczonych, gdzie uczyła się profesjonalnego tańca. To właśnie to dało jej impuls do tego, by w przyszłości połączyć z nimi swoje życie.

"Nie mogłam się doczekać, żeby wam o tym opowiedzieć" - napisała w sieci Ida.

Znana prezenterka telewizyjna pokazała, jak przebiegała jej przemiana w funkcjonariuszkę Straży Granicznej.

"Z bliska przyglądałam się tej wymagającej służbie. Już jutro w "Pytanie na śniadanie", a później w TVP Info, fragmenty" - napisała w sieci Ida Nowakowska.

Popularne wiadomości teraz

Zdzieranie kuponów i bieda. Wyznania Rusin o trudnych czasach po rozwodzie z Lisem

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Michał Wiśniewski stracił dom. Wokalista wydał głośne oświadczenie. "Jest miejsce na rozwód"

Hanna Lis napisała bardzo niespodziewane słowa o Kindze Rusin. Uchyliła rąbka tajemnicy

Nowakowska powitała też nowego członka telewizyjnej rodziny.

"Dopiero się wczoraj dowiedziałam, że Tomek będzie również prowadzić dodatkowo z Panią Anią. W naszym grafiku nic się nie zmienia. Pani Ania i Tomek tworzą teraz nową parę. Wszystkich do naszej rodzinki "Pytania na śniadanie" zawsze przyjmujemy ciepło i z otwartym sercem. A ja jak zwykle pozdrawiam naszych widzów i fanów, i zapraszam do oglądania "Pytania na Śniadanie" już w poniedziałek" - powiedziała w rozmowie z nami Ida Nowakowska.

Pisaliśmy również o: Czy Jan Paweł II rzeczywiście był świętym? Papież Franciszek opowiedział o nim całą prawdę

Może zainteresuje Cię to: Marcin Hakiel na romantycznym spacerze z Dominiką. Figury jego dziewczyny zazdrościłaby nawet Kasia Cichopek

Przypominamy o: Jarosław Bieniuk pokazał Jasia. Jak wygląda najmłodszy syn Anny Przybylskiej? "Wykapany tata, piękny chłopiec"