Ich rodzina przeżyła wspaniałe życie pełne dobrych emocji i wydarzeń. Jednak to szczęście zostało nagle zniszczone przez chorobę aktorki. Od samego początku było wiadomo, że Ania nie będzie żyła długo i to było chyba najtrudniejsze.

Para czekała na trójkę wspaniałych dzieci: Oliwii, Szymona i Jasia. Teraz są już dorosłe, ale do końca życia pamiętają swoją mamę, jej uśmiech, dobroć i miłość.

Jarosław Bieniuk pokazał swojego 12-letniego syna Jasia i wywołał sensację w internecie.

Z Johnym w moim ukochanym Gdańsku – napisał Jarek.

Popularne wiadomości teraz

„Mój mąż został byłym mężem podczas miesiąca miodowego: nie ma potrzeby być tak skąpym”

„Mój narzeczony powiedział, że odwiedza swoją siostrę, a potem dowiedziałam się, że nie są nawet spokrewnieni: teraz nie wiem, co robić”

„Myślałam, że matka będzie szczęśliwa, mając takich współlokatorów, ale ona tylko spojrzała na mnie, dając mi do zrozumienia, że plan był porażką”

„Jesteś nikim w tym mieszkaniu, więc musisz płacić nam czynsz: powiedzieli mi rodzice"

Fani napisali szereg miłych komentarzy, aby uszczęśliwić samotnego ojca.

Jasiu czysta Ania. Wykapany tata, piękny chłopiec. Wszystkiego dobrego życzę . Piękne chłopaki. Jasiu… No to już taki młody mężczyzna.

Również w wywiadzie Jarosław Bieniuk wspominał swoje pierwsze spotkanie z
Anną Przybylską. Na początku prawie nic nie wskazywało na to, że zostanie ona matką jego dzieci, ale później zrozumiał, że to ona jest jego przeznaczeniem.

Pierwsze spotkanie z Anią to było w Sopocie, w klubie „5”. Spędziliśmy wieczór w grupie znajomych. Pamiętam, że bardzo dużo rozmawialiśmy, śmialiśmy się. Ja jeszcze nie wiedziałem, kim ona jest. I mój kolega, gdy wyszliśmy z klubu i szliśmy do domu, powiedział mi, że bardzo długo rozmawiałem z tą policjantką.

Pisaliśmy również o: Kasia Warnke popisała się pięknymi kształtami. To dlatego Piotr Stramowski był w niej bez końca zakochany

Może zainteresuje Cię to: Marcin Bosak opublikował na Instagramie niepokojącą relację. Aktor natychmiast zgłosił się na policję. "Szanowna policjo, błagam, pomóż mi"

Przypominamy o: Zamachowski i Muskała nie są już razem? Aktorka spakowała walizki. "Jestem w momencie, kiedy nie uciekam"