Oczywiście to cud, że po rozwodzie z byłą żoną tancerz znalazł w sobie siłę, by znów pogrążyć się w wirze uczuć.

Kasia Cichopek i jej były mąż są w dobrych stosunkach i doskonale radzą sobie ze wspólnym wychowywaniem dzieci, dzięki czemu każde z nich może równolegle układać swoje życie osobiste.

To cenne, że w sprawach Adasia i Helenki jest między nami pełna zgoda i jeśli trzeba dajemy sobie dodatkowe dni z dziećmi. Tak będzie w najbliższe święta – ponieważ ja spędziłam ostatnio z Adasiem i Helenką więcej czasu, Marcin będzie z nimi Wielkanoc – przekazała Kasia w rozmowie z Super Expressem.

Marcin Hakiel wykorzystał te okoliczności i wybrał się w góry ze swoją ukochaną Dominiką, czym podzielił się na swoim Instagramie.

Popularne wiadomości teraz

Justyna Kowalczyk z synem w górach. Syn sportsmenki ma wielki talent . "Życie poza schematami"

Hanna Lis napisała bardzo niespodziewane słowa o Kindze Rusin. Uchyliła rąbka tajemnicy

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Przypominamy też, że byli małżonkowie zostali ostatnio zauważeni w pobliżu szkoły swoich dzieci i sądząc po gestach i minach, o coś się kłócili.

Wychowanie dzieci na dwa domy wymaga zrozumienia i współpracy. Czasem trzeba pójść na kompromis dla dobra dzieci – powiedział nam Marcin Hakiel.

Pisaliśmy również o: Odszedł popularny aktor, który zagrał w „Złotopolskich”, „Barwach szczęścia”. Miał 94 lata. Spływają kondolencje

Może zainteresuje Cię to: Marcin Bosak opublikował na Instagramie niepokojącą relację. Aktor natychmiast zgłosił się na policję. "Szanowna policjo, błagam, pomóż mi"

Przypominamy o: Jarosław Bieniuk pokazał Jasia. Jak wygląda najmłodszy syn Anny Przybylskiej? "Wykapany tata, piękny chłopiec"