Za życia nie mogliśmy się nasycić ich grą aktorską, a teraz możemy jedynie z sentymentem w sercu odwiedzić miejsce ich spoczynku.

Podobnie jest w przypadku aktora Janusza Zakrzeńskiego, który wcielił się w wiele ról, m.in. w Józefa Piłsudskiego.

Janusz Zakrzeński spoczywa na Cmentarzu Powązkowskim.

Dekorowanie grobu aktora trwało długo, dlatego teraz wygląda on rzeczywiście bardzo nietypowo, co przyciąga uwagę tych, którzy kiedykolwiek odwiedzili jego grób.

Janusz Zakrzeński był przede wszystkim aktorem teatralnym, za co otrzymał dużą liczbę wielbicieli, ale ogólnopolską sławę przyniosły mu role w „Na dobre i na złe” czy w “M jak Miłość”, gdzie zagrał Michała Dziduszkę. 

Popularne wiadomości teraz

Para nowożeńców patrzyła na siebie wzruszająco, stojąc w urzędzie stanu cywilnego. Kilka łez spłynęło po policzkach panny młodej, ale nie ze szczęścia

„Mój mąż i ja żyliśmy w raczej niekomfortowych warunkach: my też tak żyliśmy, czy jesteście w jakiś sposób lepsi od nas”

„Przez długi czas miałam żal do mojej byłej przyjaciółki, dopóki nie zobaczyłam jej zdjęć i wtedy wszystko stało się dla mnie jasne"

„W wieku pięćdziesięciu lat zdecydowałam się odejść od męża, ale spotkałam się z niezrozumieniem ze strony rodziny i przyjaciół: o co tyle hałasu”

Grób Janusza Zakrzeńskiego jest faktycznie bardzo zadbany i pięknie ozdobiony.

Pisaliśmy również o: Nie tylko Karolina. Adama Małysz i Izabela Małysz mają jeszcze jednego syna. "Mam też syna"

Może zainteresuje Cię to: Marcin Hakiel na romantycznym spacerze z Dominiką. Figury jego dziewczyny zazdrościłaby nawet Kasia Cichopek

Przypominamy o: Ida Nowakowska dzieli się radosną nowiną. Już nie musi tego ukrywać. "Nie mogłam się doczekać"