Magda Gessler zasłynęła dzięki swojej twórczości. O jej programach kulinarnych wiedzą wszyscy w Polsce, a prowadzone przez nią restauracje stały się super popularne.

Nieświadomie publicznie mówiła, że wszystko, co robi i dlaczego żyje, to jej dzieci.

W jednym z wywiadów Lara opowiedziała o tym, jaką matką jest Magda Gessler.

Moja mama wyszła z domu. Po prostu. Ja zostałam z moim tatą, z Tadkiem, pierwszym synem mojej mamy. Zostaliśmy sami. (…) Moja mama jest tak zachłyśnięta życiem, że jest trochę tak, że te dzieci były dla niej zawsze skutkiem ubocznym tego życia. (...) I to życie gdzieś tam jest dla niej tak ważne, że dzieci były trochę na doczepę — wyznała Lara Gessler w podcaście "Tak mamy".

Magda Gessler powiedziała też, że wnuki są chyba najważniejszymi osobami w jej życiu. Zaznaczyła również, że wkrótce po raz trzeci zostanie babcią.

Popularne wiadomości teraz

"Widzę jakieś papiery w koszu. Serce podpowiadało mi, że mój mąż nie jest w podróży służbowej. Podwinęłam rękawy i sięgnęłam do wiadra"

"Jeśli chcecie żyć szczęśliwie, nigdy nie dawajcie swoim mężczyznom drugiej szansy. Po rozwodzie nauczyłam się tej lekcji na zawsze"

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

To jest dla mnie najważniejsze, że mam wnuki. Jestem w nich zakochana po uszy, ale moje dzieci są równie zajęte, jak ja i to jest niesamowite. To oni często nie mają dla mnie czasu, a nie ja dla nich. Kolejny wnuk pojawi się w lipcu — ogłosiła z radością na łamach Plejady.

Pisaliśmy również o: Joanna Opozda na zdjęciu z dzieciństwa. Jak wyglądała jako mała dziewczynka? „Mała ja”

Może zainteresuje Cię to: Marcin Hakiel pokazał zdjęcie ze swoim ojcem. Wyglądają jak dwie krople wody. "Jaki ojciec taki syn"

Przypominamy o: Michał Szpak o żałobie po odejściu mamy. "Przeżyłem żałobę w dość specyficzny sposób"