Rozwód Marcina Hakiela i Kasi Cichopek stał się w Polsce prawdziwą sensacją. Wszyscy zrozumieli, że nie było to kłamstwo i nie tylko kłótnia, a każde z nich zaczęło układać swoje życie osobiste.

Kasia Cichopek od dawna mówiła, że marzy o tym, aby urządzić swoje życie rodzinne tak, jak to było w jej dzieciństwie. O rodzicach aktorki wiadomo niewiele; obecnie są na emeryturze i lubią spędzać czas z wnukami.

Stanowią dla mnie wzór. Chciałam stworzyć taki dom, w jakim sama wzrastałam, pełen ciepła, miłości, przytulania – powiedziała Pomponikowi Kasia Cichopek.

Marcin Hakiel pochwalił też kiedyś swoich teściów za pomoc i wsparcie.

Szanuję moich teściów. Bardzo nam pomagają, zawsze możemy na nich polegać. W tamtej sytuacji też sprawdzili się doskonale i nas wspierali – powiedział wówczas Marcin Hakiel.

Popularne wiadomości teraz

"Moja córka robi wszystko, aby rozbić moją rodzinę, prawdopodobnie z powodu zazdrości: myśli, że powinnam być przy niej i to wszystko"

"Przestałam dawać pieniądze mojej matce i siostrze i natychmiast przestałam być mile widzianym gościem w ich domu"

"Każdego dnia widziałem moją żonę siedzącą na kanapie z włączonym telefonem: jestem tym zmęczony, muszę coś zmienić"

"Mój mąż odmawia płacenia za edukację mojego syna, mówiąc, że płaci za swoją córkę: to twój problem i problem twojego byłego"

Marcin Hakiel również podzielił się zdjęciem z tatą.

Jaki ojciec taki syn #likefatherlikeson #jakiojciectakisyn – napisał Marcin.

Fani i znajomi natychmiast zareagowali miłymi słowami pod adresem rodziny tancerza.

Najlepszy dyrektor i szef jakiego miałam 🙂 sporo się od twojego taty nauczyłam 🙂 pamietam jak razem przerzucaliśmy stertę papierów 😉 pozdrowienia. Oooo tak pamiętam tatę, te szkolenia z Żagla z15lat temu.

Pisaliśmy również o: Joanna Opozda na zdjęciu z dzieciństwa. Jak wyglądała jako mała dziewczynka? „Mała ja”

Może zainteresuje Cię to: Odszedł aktor "M jak miłość" i "Na dobre i na złe". Polska straciła wybitnego artystę

Przypominamy o: Daniel Martyniuk był niezadowolony z wywiadu, którego udzieliła jego matka. "Nie podoba mi się nazywanie Eweliny synową"