W szczególności opowiedział o tym, jak przeżył śmierć swojej matki, która była bardzo bliska Michałowi.

Przeżyłem żałobę w dość specyficzny sposób, pogrążając się w klubowej muzyce i wychodząc od środy do niedzieli na imprezy, ale to była forma mojego smutku. (...) tylko tak mogłem się podzielić i tylko w taki sposób nie odseparowałem się od rzeczywistości i nie zamknąłem siebie. Nie chciałbym być wtedy sam - wyznał artysta. To jest forma zagłuszenia bólu za wszelką cenę, bo jest zbyt mocny.

Michał Szpak powiedział, że dużo czasu zajęło mu zrozumienie tego, co się z nim dzieje, pogodzenie się z rzeczywistością, że jego mama odeszła.

Jedno jest pewne, że to jest - trochę jak w bajce "Coco" - tylko jeden z wielu etapów, który nas czeka - przyznał wokalista.

Dopiero po stracie matki uświadomił sobie, jak bardzo żal zapukał do jego domu i duszy i osiadł tam na zawsze.

Popularne wiadomości teraz

Maciej Kurzajewski zaskakuje Kasię Cichopek luksusami. Chyba nieźle się rozrzutkował. Ten gadżet wzbudza sensację

Pożegnanie pełne emocji. Kowalczyk wypowiada słowa, które zostaną zapamiętane na zawsze. "Nie zawiodę go"

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Michał Wiśniewski stracił dom. Wokalista wydał głośne oświadczenie. "Jest miejsce na rozwód"

Dopóki fizycznie się z tym nie spotkasz, to nie wiesz jak to ugryźć, co z tym zrobić, co to jest za emocja, jak silna, jak mocno na ciebie oddziałuje, jak bezlitosna jest. To nie jest coś, co możesz wyłączyć i powiedzieć nagle: "A spoko, już jestem po" - zaznaczył.

Pisaliśmy również o: Joanna Opozda na zdjęciu z dzieciństwa. Jak wyglądała jako mała dziewczynka? „Mała ja”

Może zainteresuje Cię to: Marcin Hakiel pokazał zdjęcie ze swoim ojcem. Wyglądają jak dwie krople wody. "Jaki ojciec taki syn"

Przypominamy o: Daniel Martyniuk był niezadowolony z wywiadu, którego udzieliła jego matka. "Nie podoba mi się nazywanie Eweliny synową"