Po tym, jak Kasia Cichopek zaczęła spotykać się ze swoim kolegą Maciejem Kurzajewskim, Marcin długo nie mógł się pozbierać.

Marcin Hakiel w końcu wyjawił, że w jego życiu pojawiła się kobieta, którą kochał. Postanowiła jednak nie pokazywać swojej twarzy, ponieważ nie lubi zbyt dużego zainteresowania prasy.

Dziękuje za wszystkie komentarze, na swoim profilu publikuje to, co uznam za stosowne. Rozumiem, że nie każdemu musi się to podobać, ale będę wdzięczny za nieobrażanie się. Żyj i daj żyć innym. Dobrej niedzieli – napisał.

Marcin Hakiel chyba niedawno podpowiedział, że on i jego nowa kochanka wzięli ślub.

Popularne wiadomości teraz

„Joanna została wyrzucona z domu przez swoją teściową, ponieważ myślała, że jej synowa nie urodziła chłopca od swojego syna: to był kompletny nonsens”

Mężczyzna poślubił dziewczynę i wychował jej dziecko. Wiele lat później ich córka postanowiła poznać własnego ojca

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

„W pierwszych miesiącach po porodzie marzyłam, że ktoś zabierze syna, ale dwadzieścia lat później zdałam sobie sprawę, jak bardzo zgrzeszyłam”

Marcin Hakiel i jego ukochana wielokrotnie umawiali się na sesje zdjęciowe, co podpowiadało, że para ma poważne zamiary co do swojej przyszłości. I wygląda na to, że nadeszła.

Co o tym sądzicie?

Pisaliśmy również o: Joanna Opozda na zdjęciu z dzieciństwa. Jak wyglądała jako mała dziewczynka? „Mała ja”

Może zainteresuje Cię to: Marcin Hakiel pokazał zdjęcie ze swoim ojcem. Wyglądają jak dwie krople wody. "Jaki ojciec taki syn"

Przypominamy o: Michał Szpak o żałobie po odejściu mamy. "Przeżyłem żałobę w dość specyficzny sposób"