Ostatnio mama Pięcioraczków podzieliła się dobrą nowiną. Okazało się, że jej córka Ela wróciła już do domu.

Dominika i Vincent Clarke, mimo że mają już 7 dzieci, zdecydowali się na 8.

Nie spodziewali się jednak, że będą mieli więcej niż jedno dziecko.

12 lutego w krakowskim szpitalu na świat przyszło 5 pięknych maluchów: Karol Patryk, Henryk Jakub, Elżbieta Maja, Ewangelina Róża i Arianna Stokrotka.

Nie obyło się jednak bez przykrych niespodzianek, gdyż jedna z dziewczynek musiała przejść operację.

Popularne wiadomości teraz

Po 40 latach koledzy z klasy znów się spotkali, a ich uczucia odżyły. Tylko Natalia nie wiedziała, jak przekazać tę wiadomość swoim dzieciom

Małgorzata Tomaszewska opowiedziała o trudnej sytuacji życiowej. Fani martwią się o ciężarną gwiazdę

Wszystkie kobiety w ciąży były odwiedzane codziennie, przynoszono im pyszne jedzenie i słodycze, z wyjątkiem Anny

Kiedy lekarz powiedział Annie, że został jej miesiąc życia, poprosiła męża, by zabrał ją nad morze

- Nasza mała Ella jest cudowna i bardzo grzeczna. W szpitalu miała problem z refluksem, kolkami i wypróżnianiem. Odkąd jest w domu, problemy zniknęły! Na razie jest 100% na moim mleku i to chyba ta największa różnica. Nie mogę się doczekać, kiedy wrócimy do 'normalności' i będziemy już wszyscy razem- napisała pani Dominika w mediach społecznościowych.

W końcu ich córeczka wróciła do domu, co bardzo ucieszyło rodzinę.

Malutka Arianna urodzona jako trzecia, do domu wróciła jako druga- w mediach społecznościowych pojawiło się najnowsze zdjęcie dziewczynki.

Pisaliśmy również o: Agnieszka Chylińska opuszcza Polskę. Fani zauważyli zmiany w jej wyglądzie i zareagowali."Czadowa fryzura"

Może zainteresuje Cię to: Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Przypominamy o: Policjant, który doprowadził do uniewinnienia Tomasza Komendy opowiedział o obecnej sytuacji z byłym więźniem. "To było szczere"