23-letni student medycyny, syn Dagmary Kaźmierskiej z programu "Królowe Życia", zdobywa coraz większe grono fanów na Instagramie.

Jednak, nikt nie spodziewał się, że jego aktywność w sieci zwróci uwagę jednego z najbardziej znanych polskich dziennikarzy – Kubę Wojewódzkiego.

W swoim felietonie dla tygodnika Polityka, Kuba Wojewódzki napisał o Conanie Kaźmierskim, którym zafascynowany jest od pewnego czasu.

Wyznał, że przeglądał artykuły o 23-latku na portalu Jastrząb Post, a także pochwalił się, że specjalnie dla niego przygotowano nową galerię poświęconą Conanowi.

Nie wiem, skąd on ma taką głowę, ale ja nie wiem, co z tym dzieckiem. Co on je, co on pije, że on tak sobie radzi i ma na wszystko inne czas, bo to są niesamowicie ciężkie studia. (…) Ewa, jego dziewczyna mówi: „pani Dagmarko, jemu teraz lepiej idzie ode mnie, on teraz się tylko uczy, on się tak ciężko uczy, on nie ma już na nic czasu”. (…) Naprawdę mu to dobrze idzie i to lubi – i to jest fajne. Tak jak to idzie teraz, to myślę, że będzie dobrym lekarzem – wyjawiła Dagmara w rozmowie z Party.pl.

Popularne wiadomości teraz

„Przez dziesięć lat czekałam na powrót męża, nie chciałam uwierzyć, że nas zostawił. Ale wkrótce dowiedziałam się, że Andrzej znalazł bogatą kobietę”

Mężczyzna poślubił dziewczynę i wychował jej dziecko. Wiele lat później ich córka postanowiła poznać własnego ojca

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

„Czy mogę dostać gorącą herbatę z kawałkiem chleba, nie martw się, usiądę na parapecie i poczekam”

Według Dagmary Kaźmierskiej, jej syn jest niezwykle zdolnym studentem medycyny, który poświęca cały swój czas na naukę. Jego partnerka, Ewa, także jest pod wrażeniem jego poświęcenia i ciężkiej pracy.

Dagmara przekazała, że Conan jest bardzo zdeterminowany, by stać się dobrym lekarzem i zrobić karierę w medycynie.

Internauci śledzący Conana na Instagramie mogą zobaczyć wiele ciekawych zdjęć i wpisów na temat jego życia. Możemy zobaczyć go na ślubie, obwieszonego złotem, u dentysty, na basenie, a także zajmującego się magią.

Serwis Jastrząb Post umiłował do końca Conana Kaźmierskiego: „Conan ma złote zęby. Conan na ślubie. Conan obwieszony zlotem. Conan u dentysty. Conan zgasił złośliwego fana. Conan na basenie. Conan był chory. Conan para się magią”. Był kiedyś taki film „Conan Barbarzyńca”. Też historia dramatyczna – napisał Kuba w gazecie.

Jednak to, co najbardziej wyróżnia Conana na tle innych influencerów, to jego determinacja i poświęcenie, które zdają się przynosić mu dobre efekty.

Nie ma wątpliwości, że Conan Kaźmierski stał się już teraz jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w polskim internecie. Jego popularność wciąż rośnie, a zainteresowanie jego osobą nie wydaje się słabnąć.

Z niecierpliwością oczekujemy, co przyniesie przyszłość dla tego młodego i zdolnego studenta medycyny.

Pisaliśmy również o: Koniec kolejnego związku Moniki Richardson. Co zdradziła w oświadczeniu o rozstaniu z Konradem Wojterkowskim

Może zainteresuje Cię to: Izabella Scorupco w nowym związku. Kim jest jej tajemniczy partner i jak wygląda ich miłość. "Kocham cię, jak stąd do księżyca i z powrotem"

Przypominamy o: Paulina Krupińska podzieliła się rzadkim zdjęciem rodziców na Instagramie. Kogo przypomina bardziej, swoją mamę czy tatę