Nie mogliśmy nie zauważyć jej nienagannego wyczucia stylu, gdy prezentowała się w czarnej bluzce, dużych, designerskich okularach przeciwsłonecznych i grubym, złotym naszyjniku.

Do tego miała przy sobie jaskrawożółty plecak, który dodał koloru do jej i tak już oszałamiającego stroju.

50-letnia ikona mody jest doskonale zorientowana w najnowszych trendach i nigdy nie przestaje zachwycać swoją starannie dobraną garderobą.

Już sama kolekcja okularów przeciwsłonecznych świadczy o jej nienagannym guście.

[quote author=""]Od zawsze był ze mną, aczkolwiek to nie oznacza, że wtedy dobrze wyglądałam. Zawsze lubiłam szaleństwa, szalone rzeczy, gromadziłam tego mnóstwo. Nie ukrywam jednak, że styl „chic madame” też mi się podoba. Tylko ja w tym wyglądam, jakbym właśnie leżała u mojego ojca w trumnie. […] Jakie kobiety kupują kolory futer? Czarne, brązowe i jeśli już beżowe. A ja sobie pier*** różowe.

Popularne wiadomości teraz

Maciej Kurzajewski zaskakuje Kasię Cichopek luksusami. Chyba nieźle się rozrzutkował. Ten gadżet wzbudza sensację

Hanna Lis napisała bardzo niespodziewane słowa o Kindze Rusin. Uchyliła rąbka tajemnicy

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Mimo zamiłowania do mody, Smaszcz nie jest obca kontrowersjom. Na pierwsze strony gazet trafiła po tym, jak wdała się w publiczną kłótnię z Maciejem Kurzajewskim, która jednak ostatecznie ucichła.

Teraz samozwańcza "petarda" (co z grubsza oznacza "petardę") pokazuje się z bardziej pozytywnej strony, organizując treningi, przeprowadzając wywiady i dzieląc się ciekawymi pomysłami na stroje na swoim Instagramie.

"Dzikie i szalone rzeczy towarzyszyły mi od zawsze, ale to nie znaczy, że zawsze wyglądałam dobrze. Jednak cenię sobie również styl 'chic madame'. Nie chcę tylko wyglądać, jakbym leżała w trumnie mojego ojca" - żartowała Smaszcz w tym samym wywiadzie.

Mimo żartobliwego usposobienia, nie da się ukryć, że Smaszcz jest prawdziwą ikoną stylu, która inspiruje innych do przyjęcia indywidualności i zabawy modą. A z tak imponującą szafą jak jej, nie możemy się doczekać, by zobaczyć, co jeszcze założy!

Pisaliśmy również o: Koniec kolejnego związku Moniki Richardson. Co zdradziła w oświadczeniu o rozstaniu z Konradem Wojterkowskim

Może zainteresuje Cię to: Izabella Scorupco w nowym związku. Kim jest jej tajemniczy partner i jak wygląda ich miłość. "Kocham cię, jak stąd do księżyca i z powrotem"

Przypominamy o: Paulina Krupińska podzieliła się rzadkim zdjęciem rodziców na Instagramie. Kogo przypomina bardziej, swoją mamę czy tatę