Po odejściu słynnej piosenkarki jej mąż zaczął porządkować swoje życie osobiste.

Sipowicz zdążył już w tajemnicy poślubić dużo młodszą kobietę.

"Ceremonia odbyła się w domu w Bliżowie i była tak tajna, że nie wiedzieli o niej nawet synowie Mateusz i Szymon" - przypomina "Życie na Gorąco".

"Zakochałem się. Mam piękną i mądrą partnerkę, która pojawiła się w momencie mojej najgorszej rozpaczy" - tłumaczył się Kamil, gdy sprawa jego ślubu wyszła na jaw. 

Sipowicz wybrał Sylwię, by rozpocząć nowe życie nie w cieniu słynnej zmarłej żony.

Popularne wiadomości teraz

Para nowożeńców patrzyła na siebie wzruszająco, stojąc w urzędzie stanu cywilnego. Kilka łez spłynęło po policzkach panny młodej, ale nie ze szczęścia

„Mój mąż i ja żyliśmy w raczej niekomfortowych warunkach: my też tak żyliśmy, czy jesteście w jakiś sposób lepsi od nas”

„Moja żona postanowiła mnie zdradzić, myśląc, że się o tym nie dowiem, ale było dokładnie odwrotnie: nie chciałam, żeby tak się stało”

„Mój mąż zawsze jest na wycieczce z przyjaciółmi, więc postanowiłam zrobić sobie dzień wolnego: Czy rodzina nic dla ciebie nie znaczy"

"Latem 2022 roku wyprowadziła się do rodziców. Kilka tygodni później Kamil Sipowicz sprzedał dom na warszawskich Bielanach. Jak tłumaczył, utrzymanie domu i czternastohektarowej posiadłości na Roztoczu, było zbyt kosztowne" - czytamy w "Życiu na Gorąco". 

Kora Jackowska i Sipowicz urodziła wspaniałego syna Szymona, który dorastał w miłości.

"W ciąży z Sipowiczem była trzykrotnie (dwa razy poddała się aborcji). Dopiero pod koniec lat 80., po śmierci jego matki Lidii, która nienawidziła Kory, Kamil zaproponował piosenkarce wspólne życie" - przypomina "Życie na Gorąco". 

Pojawiły się plotki i dowody na to, że piosenkarka zdradzała swojego partnera.

"Czy romansem Kora odgrywała się na Kamilu, że nie sprostał ojcostwu? Że kiedy była w ciąży, zachował się jak tchórz?" - zastanawia się głośno Katarzyna Kubisiowska, przytaczając właśnie jej historię romansu z Izraelczykiem. 

Kłótnie tej pary były dość barwne.

"Podczas kłótni leciały talerze. Potem on uciekał w jakąś samotną podróż. Po powrocie znów bywało dobrze. Do czasu" - zdradza sekrety ich małżeństwa "Życie na Gorąco".

Pisaliśmy również o: Sześć fryzur, które poważnie postarzają kobiety. Dodadzą one kobiecie 10 lat życia i podkreślą wszelkie niedoskonałości

Może zainteresuje Cię to: Agnieszka Chylińska odkrywa rodzinny sekret. Kim jest jej ojciec i czym się zajmował

Przypominamy o: Czy Cleo wkrótce zostanie mamą? Tajemnica wyszła na jaw. "Tego nie da się zaplanować"