Wkrótce zmienili nazwę osady na Twinsburg, co tłumaczy się na "Twin Cities". Do dziś bliźniaki z całego świata zbierają się tam co roku na zakrojony na szeroką skalę festiwal.

To właśnie tam w 2017 roku siostry bliźniaczki Brittany i Briana Dean poznały braci bliźniaków Jeremy'ego i Josha Selierów, którzy następnie wzięli ze sobą ślub.

Jerem i Josh zaproponowali swoim bliskim ten sam dzień sześć miesięcy po tym, jak się poznali. Śluby par, jak można było się domyślić, również odbyły się tego samego dnia.

Na tym jednak pary nie poprzestały - siostry bliźniaczki zaszły w ciążę w tym samym czasie. Niezwykła historia dwóch rodzin i opowiedzcie jak ułożyły się ich losy.

Popularne wiadomości teraz

Maciej Kurzajewski zaskakuje Kasię Cichopek luksusami. Chyba nieźle się rozrzutkował. Ten gadżet wzbudza sensację

Pożegnanie pełne emocji. Kowalczyk wypowiada słowa, które zostaną zapamiętane na zawsze. "Nie zawiodę go"

Polska ikona filmowa gwiazda "Czterech pancernych i psa" nie żyje. Wygląd miejsca spoczynku zaskoczy każdego

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Brittany i Briana należą do tych bliźniaczek, które od urodzenia są ze sobą niesamowicie zżyte.

W młodości próbowały umawiać się z różnymi facetami, ale zawsze marzyły o małżeństwie bliźniaczek, które w przyszłości w pełni zrozumieją i podzielą ich pokrewieństwo. Jednak bliscy nie traktowali tego pomysłu poważnie, dopóki dziewczyny nie ogłosiły swoich zaręczyn z Jeremym i Joshem.

"Ludziom, którzy nie mają brata lub siostry bliźniaka, trudno jest wyjaśnić szczególną więź między nami. To tak jakby urodzić się z bratnią duszą i uznać to za naturalny stan rzeczy. Zdarzali się faceci, którzy byli zazdrośni o moją relację z siostrą.

Często musiałam usłyszeć pytanie:

"Czego ci brakuje?". Nie chciałem ranić niczyich uczuć, ale starałem się być szczery wobec siebie i czułem, że nie rozumiem, dlaczego nie masz kogoś tak znaczącego jak ja" - opowiadali kiedyś bliźniacy w mediach społecznościowych.

Jeremy i Joshua oświadczyli się siostrom tego samego dnia. Obrączki również były identyczne w kształcie znaku nieskończoności. Pary świętowały swój wspólny ślub 5 sierpnia 2018 roku.

Uroczystość stała się newsem numer jeden we wszystkich mediach. Dzięki niej o bliźniakach zrobiło się głośno.

Para, cała czwórka, zaczęła mieszkać w jednym dużym domu w Virginii w USA. Mają też wspólne konto na Instagramie, gdzie zamieszczają wspólne zdjęcia. Tam bliźniaki mają ponad 237 tysięcy followersów.

W 2020 roku pary zaczęły planować nowy dodatek. Siostry zdecydowały, że powinny wspólnie zajść w ciążę. O tym planie myślały jednak na długo przed stworzeniem rodziny. Dziewczyny i ich partnerzy byli przekonani, że zsynchronizowana ciąża i rodzicielstwo będzie znacznie łatwiejsze i łagodniejsze niż oddzielne.

I tak w styczniu 2021 roku Brittany i Josh mieli syna Jetta, a w kwietniu Briana i Jeremy ogłosili dodatek - zostali rodzicami chłopca Jaxa.

Teraz trzyosobowa rodzina nadal mieszka w jednym domu i wspólnie wychowuje swoje dzieci.

Regularnie zamieszczają wspólne zdjęcia. Siostry, podobnie jak ich bracia, noszą te same ubrania. Ich dzieci, choć nie są bliźniakami, również są ubrane w te same stroje.

Bliźniacy przyznają, że rozumieją, dlaczego ich życie może się niektórym wydawać dziwne, ale niczego nie zmieniają i nie będą zmieniać.

Pisaliśmy również o: Sześć fryzur, które poważnie postarzają kobiety. Dodadzą one kobiecie 10 lat życia i podkreślą wszelkie niedoskonałości

Może zainteresuje Cię to: Agnieszka Chylińska odkrywa rodzinny sekret. Kim jest jej ojciec i czym się zajmował

Przypominamy o: Czy Cleo wkrótce zostanie mamą? Tajemnica wyszła na jaw. "Tego nie da się zaplanować"