Polsat ma na swoim koncie wiele udanych projektów. Wśród nich jest program, dzięki któremu ubogie rodziny mogą uzyskać pomoc w stworzeniu przytulnego gniazdka dla swojej rodziny.

Przez cały ten czas stałą prezenterką była Katarzyna Dowbor.

Edward Miszczak, nowy dyrektor programowy Telewizji Polsat, postanowił jednak wprowadzić pewne zmiany w tym, co zwykle dla widzów.

Dziękujemy Katarzynie Dowbor za ogromną wrażliwość, zaangażowanie, profesjonalizm i wkład, który wniosła w tworzenie naszego programu – powiedział Dyrektor Programowy Telewizji Polsat Edward Miszczak.

Katarzyna Dowbor we wzruszający sposób pożegnała się ze swoimi fanami.

Popularne wiadomości teraz

„Joanna została wyrzucona z domu przez swoją teściową, ponieważ myślała, że jej synowa nie urodziła chłopca od swojego syna: to był kompletny nonsens”

„Przez dziesięć lat czekałam na powrót męża, nie chciałam uwierzyć, że nas zostawił. Ale wkrótce dowiedziałam się, że Andrzej znalazł bogatą kobietę”

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

Drodzy, moja przygoda z ukochanym programem „Nasz Nowy Dom” właśnie się zakończyła. Podziękowano mi za współpracę. Dziesięć lat temu rozstała się ze mną TVP po trzydziestu latach pracy. W tym roku obchodzę czterdziestolecie pracy zawodowej i podziękowano mi za współpracę z Polsatem. Nowe szefostwo, nowe porządki… i to odmładzanie wszystkiego i wszystkich.

Edward Miszczak zamierzał zaproponować to stanowisko Basi Kurdej-Szatan, która stała się jego ulubienicą.

Edward Miszczak ceni sobie profesjonalizm i talent Basi. To on wyciągnął do niej rękę po wyrzuceniu z TVP i zaproponował udział w „Mask Singer”. W Polsacie Basia dostała własny serial – „Domek na szczęście”. Program jest kolejnym krokiem w jej karierze. Doświadczenie związane z remontami zdobywała urządzając swoje nowe mieszkanie – przekazał informator tabloidu.

Kilka godzin temu stało się jednak wiadome, kto ostatecznie zajmie miejsce Katarzyny Dowbor.

Wiem jedynie tyle, że już mamy plan produkcji. Teraz zaczynamy nową edycję i będziemy wchodzić w nowe nagrania. Nadal będziemy remontować domy. Na pewno format będzie odświeżony. Będzie nowa prowadząca, która stworzy też coś nowego- uspokoiła widzów Martyna.

Pisaliśmy również o: Najbardziej płodna kobieta świata. Jak żyje samotna matka z 44 dziećmi

Może zainteresuje Cię to: Co było powodem takiego zachowania ojczyma 8-letniego Kamila? Sąsiad mówi, jakie były powody tego zachowania

Przypominamy o: Marcin Hakiel i Paulina Smaszcz już wkrótce zatańczą w Tańcu z Gwiazdami! Czy to będzie najgorętsza edycja w historii programu