Ostatnio świeżo upieczeni kochankowie i ich eks starają się żyć własnym życiem, ale nie jest to takie łatwe.

My widzimy sytuację z naszej strony, podobnie jak Paulina Smaszcz. Dała jasno do zrozumienia, że jej głównym celem w życiu są dzieci, synowa i nowo narodzona wnuczka.

Macieja Kurzajewskiego poprosiła przede wszystkim o to, by o nich nie zapominał, bo są jego najbliższymi. I jak się okazało, próbowała znaleźć wspólny język z Katarzyną Cichopek, ale bezskutecznie.

"Na razie czekają w sądzie dwa pozwy przeciwko byłemu mężowi w sprawie zatajenia przez niego faktów majątkowych i manipulacji finansowych przed rozwodem, na które zdobyliśmy dowody. Skupiam się na swoich synach, synowej, wnuczce i sobie - przyznała 50-latka w rozmowie z Plotkiem.

Była żona Macieja Kurzajewskiego przyznała, że nie ma sensu z nią rozmawiać.

Popularne wiadomości teraz

Pożegnanie pełne emocji. Kowalczyk wypowiada słowa, które zostaną zapamiętane na zawsze. "Nie zawiodę go"

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Polska ikona filmowa gwiazda "Czterech pancernych i psa" nie żyje. Wygląd miejsca spoczynku zaskoczy każdego

Psycholog wyjawił skrywaną prawdę o związku Hakiela i Kurzajewskiego. Nie pozostawiła złudzeń

"Ja wielokrotnie próbowałam. Mnie pani Katarzyna przy wspólnym świątecznym stole (w Wielkanoc) absolutnie by nie przeszkadzała. We Włoszech razem z synami zapraszaliśmy na kawę. Zero odpowiedzi. Zapraszałam na rozmowę i pogodzenie się. Zero odpowiedzi. Wyraźnie Maciej nie chce, by pani Katarzyna poznała prawdę, bo pewnie Maciej ma swoją manipulacyjną wersję" - powiedziała Smaszcz.

Paulina Smaszcz nie pominęła Macieja Kurzajewskiego i on również dostał.

"Myślę, że tata Maćka (...) który walczył zawsze o prawdę, wartości (...), czułby ogromny wstyd, jak zachowuje się jego jedyny syn. Mój teść zawsze mnie wspierał i bardzo angażował się w wychowanie moich synów, bo innych wnuków nie miał. Zawsze mogłam liczyć na jego wsparcie, pomoc, dobre słowo, motywację. Na pewno liczył, że jego syn będzie wzorem dla swoich synów. Niestety, bardzo się mylił" - spuentowała Smaszcz.

Pisaliśmy również o: Marcin Miller odwołuje swoje słowa o chorobie i żartuje z internautów. Сo na to jego fani

Może zainteresuje Cię to: Maciej Dowbor kontra Joanna Koroniewska. O co tak naprawdę toczy się ich spór? Sekrety show-biznesu wychodzą na jaw

Przypominamy o: Basia Kurdej-Szatan pokazuje swoje luksusowe "kąciki" w domu. Сo jest jej ulubionym miejscem