Jednak ostatnio w ich rodzinie dzieją się dziwne rzeczy. Głównym powodem jest książka z rewelacjami żony polityka. Zdradziła w niej wiele sekretów dotyczących jej życia rodzinnego i relacji z mężem.

Lech Wałęsa nie ukazał się w najlepszym świetle na kartach biografii swojej żony. Najwyraźniej te 50 lat było nie tylko radosne, ale stało się dla nich prawdziwym sprawdzianem.

Była prezydentowa pozostaje w centrum uwagi opinii publicznej głównie dlatego, że nieustannie narzeka na swoją sytuację finansową, która pogorszyła się z powodu pandemii, która ogarnęła cały świat.

"Ja nie mam pieniędzy! Zbankrutowałem" - żalił się w "Super Expressie". 

Powiedział też, że rodzina głównie polega na nim finansowo, więc to też jest ważne.

Popularne wiadomości teraz

"Pewnego razu mężczyzna zasugerował, aby jego żona zamieszkała osobno. Był szczęśliwy, że może zacząć żyć sam, ale coś nie poszło tak, jak planował"

„Mojemu mężowi nie spodobał się mój pomysł zmiany i patrzy na młode dziewczyny: gdzie jest sprawiedliwość”

„Mój mąż i ja żyliśmy w raczej niekomfortowych warunkach: my też tak żyliśmy, czy jesteście w jakiś sposób lepsi od nas”

„Przez długi czas miałam żal do mojej byłej przyjaciółki, dopóki nie zobaczyłam jej zdjęć i wtedy wszystko stało się dla mnie jasne"

"Takie dziury mi się porobiły, a ja mam za dużą rodzinę. I mnie szantażują, i jaki mam wybór? Muszę im dawać pieniądze" - mówił. 

Nie tylko dzieci spotkały się z krytyką, ale również wierna żona dostała swoją porcję negatywnych uwag.

"Mówią do mnie tak: Stary, ty musisz mieć pieniądze, i nie gadaj, że nie masz! Tak mi mówi rodzina. I muszę im dawać. Wszyscy tak robią. A żona to największa pijawa!" - utyskiwał. 

Danuta ma też coś do powiedzenia swojemu mężowi, którego praktycznie nie było w domu, gdy ich dzieci dorastały i potrzebowały ojcowskiej opieki. A żona byłego prezydenta sama wzięła ten ciężar na swoje barki.

"Całe życie byłam sama. To trudne do wypowiedzenia. Myślę, że Pan Bóg daje ludziom zadania, ale nie każdy potrafi je dźwignąć. Pewnych rzeczy nie da się zmienić, naprawić. Ale ja już się uodporniłam. Dla mnie dopiero przyjdzie czas" - wyznała przed laty w "Twoim Stylu". 

Para nie przestaje się kłócić o to, kto co powinien robić w ich rodzinie. Jedno jest pewne, okłamują się nawzajem, a to tylko emocje.

"Żona w domu wszystko, a ja mam do domu donieść pieniądze" - wyznał w "Super Expressie". 

Lech Wałęsa przyznał, że był taki czas w ich życiu, kiedy myśleli o rozwodzie, ale teraz ich burzliwe życie rodzinne skłania ich do czegoś innego - do miłości.

"Czas na zmiany, ale za starzy jesteśmy na zmiany. Kiedy były problemy, małe dzieci, musieliśmy być zwarci i solidarni, a dziś jak nie ma problemów, to je wymyślamy, żebyśmy byli potrzebni. Kłótni nie brakuje" - podsumował zadziwiająco Lech. 

Pisaliśmy również o: Antoni K. oskarżony o zaległości alimentacyjne na kilkadziesiąt tysięcy złotych! Co mówi na swoją obronę

Może zainteresuje Cię to: Niepokojące wieści dla fanów "M jak miłość". Marcin Mroczek odchodzi z serialu. Co stanie się z Katarzyną Cichopek

Przypominamy o: Niespodziewane wieści o Kamilu Stochu i Ewie Bilan-Stoch. Prawda o małżeństwie pary wyszła na jaw