Pola Wiśniewska nagrała niezwykły moment, gdy jej młodszy brat, Falco, śpiewał w pokoju. Jego uśmiech to najbardziej urocza rzecz, jaką możecie zobaczyć dzisiaj! Ale czy ten maluch przygotowuje się już do nowej roli?

Michał i Pola Wiśniewscy właśnie ogłosili radosną nowinę, że zostali rodzicami po raz kolejny! Ich serca wypełnia radość, gdyż na świecie pojawił się synek. Rodzice postanowili zachować tradycję i nie ujawnili jeszcze imienia chłopca.

Na zdjęciach udostępnionych w mediach społecznościowych widać, że pokój dla najmłodszego członka rodziny jest już przygotowany. Znajduje się w nim urocze łóżeczko i wygodna kanapa.

Wszystko jest starannie dostosowane do potrzeb dziecka, a pokoik jest wypełniony pluszakami i innymi dziecięcymi akcentami. Rodzice zadbali o to, aby stworzyć maluchowi komfortowe warunki.

Pola postanowiła uwiecznić ten niezwykły moment, gdy jej syn śpiewał. Czyżby Falco cieszył się, że został starszym bratem i ćwiczył kołysanki, które będzie śpiewał dla nowo narodzonego Noel Cloe? Wyraźnie widać, że zamiłowanie do muzyki odziedziczył po swoim tacie. Na nagraniu słychać czułe słowa matki i jej radosny śmiech. Mamy nadzieję, że oznacza to, że Pola jest już w domu i czuje się dobrze po porodzie.

Popularne wiadomości teraz

Justyna Kowalczyk z synem w górach. Syn sportsmenki ma wielki talent . "Życie poza schematami"

Michał Wiśniewski stracił dom. Wokalista wydał głośne oświadczenie. "Jest miejsce na rozwód"

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Michał Wiśniewski może naprawdę być dumny z licznej rodziny. Każde z jego dzieci nosi niezwykłe imię: Xavier Michał (2002), Fabienne Marta (2003), Etiennette Anna (2006), Vivienne Vienna (2008), Falco Amadeus (2021). Teraz do tego wspaniałego grona dołączył Noel Cloe (2023), którego mama jest Pola Wiśniewska.

Wraz z upływem lat dzieci Michała stają się coraz bardziej aktywne, również na mediach społecznościowych. Często można zobaczyć ich relacje i zdjęcia w towarzystwie ojca. To jasno świadczy o ich bliskich więziach rodzinnych. Etiennette nawet występuje razem z liderem zespołu Ich Troje, gdyż podziela z tatą pasję do muzyki. Ciekawe, czy już poznali swojego młodszego brata i cieszą się z powiększenia rodziny?

Pisaliśmy również o: Adriana Kalska olśniewa w sukni ślubnej. W końcu jej marzenie się spełniło

Może zainteresuje Cię to: Conan Kaźmierski i jego dziewczyna. Czy doszło do rozstania. "Każdy niech zostaje przy swoim"

Przypominamy o: Filip Chajzer trafia do szpitala i opuszcza program "Dzień dobry TVN" z powodu problemów zdrowotnych