Czy rozstał się z dziewczyną? Dla Jastrząb Post skomentował sprawę.

Conan Kaźmierski, jedyny syn Dagmary, znanej z programu "Królowe życia", zdobył ogromną popularność wśród widzów.

Choć jego mama była rozpoznawalną celebrytką, to również on sam nie uniknął zainteresowania fanów.

Już jako nastolatek pojawiał się na ekranie i szybko zyskał sympatię publiczności. Mimo zakończenia emisji reality show, ludzie wciąż interesują się jego życiem.

On jakoś już istnieje w tych mediach, ale to zupełnie nie jest jego bajka. Ostatnio miał propozycję wystąpienia na dużym ekranie, ale powiedział, że musi się uczyć. Jest w naszym programie i jemu to wystarcza. On musi poświęcać czas nauce. Ja robię to, co kocham, on robi to, co kocha. Każdy niech zostaje przy swoim.

Popularne wiadomości teraz

Zdzieranie kuponów i bieda. Wyznania Rusin o trudnych czasach po rozwodzie z Lisem

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Hanna Lis napisała bardzo niespodziewane słowa o Kindze Rusin. Uchyliła rąbka tajemnicy

Anna Mucha opublikowała zdjęcie ze ślubu Cichopek. "Miałam mieszane uczucia odnośnie tego małżeństwa"

Młody mężczyzna jest obecnie na trzecim roku medycyny i jest znany z tego, że chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami na uczelni oraz podczas praktyk na mediach społecznościowych.

Dagmara zawsze wyrażała dumę z wyboru swojego syna, jeśli chodzi o studia. Conan zdecydował się odrzucić wiele propozycji związanych ze światem show-biznesu, aby skupić się na nauce.

Ten świat jest bardzo drapieżny. Tu trzeba się rozpychać rękami i nogami. Ona nie ma w ogóle parcia. Ona ma inne priorytety w życiu. To nie jest pusta lala, która chce być w telewizji ponad wszystko. To jest bardzo wartościowy człowiek. Ona wiedziała kim ja jestem, znała mnie, ale o dziwo nie była mną przerażona aż tak bardzo – ujawniła niegdyś Dagmara, gdy zapytaliśmy ją o przyszłą synową.

Nie tylko studiuje medycynę, ale również znajduje czas na życie prywatne. Na uczelni poznał uroczą Ewę, a Dagmara mówi już o niej jak o swojej przyszłej synowej. Para czasami udostępnia wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych.

Jednak ostatnio zaniepokojeni fani zaczęli zadawać pytania, czy doszło do rozstania. Powodem było ustawienie przez Conana statusu związku na Facebooku jako "wolny". Postanowiliśmy skontaktować się z młodym celebrytą i zapytać o tę sprawę.

Wygląda na to, że fani nie muszą się martwić o relację młodych studentów, ponieważ ich związek ma się dobrze.

Partnerka Conana aktywnie działa na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 30 tysięcy osób. Wiadomo, że wspiera go w studiach medycznych i nie ma aspiracji, aby stawać się gwiazdą show-biznesu, o czym Dagmara opowiedziała w wywiadzie dla reportera Jastrząb Post.

Pisaliśmy również o: Adriana Kalska olśniewa w sukni ślubnej. W końcu jej marzenie się spełniło

Może zainteresuje Cię to: Córka Cichopek szykuje się do Pierwszej Komunii. Czy zaproszenie dla Hakiela jest już potwierdzone? Oto najnowsze szczegóły

Przypominamy o: Filip Chajzer trafia do szpitala i opuszcza program "Dzień dobry TVN" z powodu problemów zdrowotnych