W środę wieczorem udostępniła na swoim profilu w mediach społecznościowych tajemnicze zdjęcie, na którym prezentuje się w przepięknej sukni ślubnej.

To wywołało prawdziwą sensację wśród internautów, którzy zaczęli gorączkowo domyślać się, co stoi za tą metamorfozą.

Adriana Kalska, znana z licznych ról telewizyjnych, zawsze potrafiła zaskakiwać swoim talentem i naturalnym urokiem.

Jednak tym razem przeszła samą siebie, prezentując się w sukni ślubnej, która podkreślała jej piękno i elegancję. Na zdjęciu widać, że aktorka emanuje radością i pewnością siebie, co tylko dodaje jej uroku.

Przyczyna takiego wyjątkowego stroju nie została od razu ujawniona. Jednak po krótkim czasie Adriana Kalska postanowiła rozwiać wszelkie spekulacje i udzielić wywiadu dla jednego z magazynów. W nim opowiedziała o swojej decyzji i o tym, co stoi za tą niecodzienną sesją zdjęciową.

Popularne wiadomości teraz

Maciej Kurzajewski zaskakuje Kasię Cichopek luksusami. Chyba nieźle się rozrzutkował. Ten gadżet wzbudza sensację

Polska ikona filmowa gwiazda "Czterech pancernych i psa" nie żyje. Wygląd miejsca spoczynku zaskoczy każdego

Psycholog wyjawił skrywaną prawdę o związku Hakiela i Kurzajewskiego. Nie pozostawiła złudzeń

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Okazało się, że suknię ślubną Adriana Kalska założyła specjalnie na potrzeby nowego projektu filmowego. Aktorka przyznała, że jest to jedna z jej najbardziej wymagających ról, w której musi wcielić się w postać młodej i zakochanej kobiety.

Wczoraj był ostatni dzień naszej pracy na planie „Papierów na szczęście”. Moja kolejna krakowska przygoda skończyła się i na długo pozostanie w mojej pamięci. Dziękuję za wszystkie spotkania, wymiany energii i za wszystkie dobre chwile. Dziękuję przede wszystkim aktorom, moim serialowym partnerom, mojej serialowej rodzince i mojej serialowej paczce przyjaciół. Jestem wdzięczna, że mogłam Was poznać, z Wami to przeżyć i od Was się uczyć. Bez Was nie wyobrażam sobie tego projektu.

Suknia ślubna jest kluczowym elementem tej historii, symbolizującym miłość, nadzieję i odwagę.

W rozmowie z dziennikarzem, Adriana Kalska podkreśliła, że pracuje bardzo ciężko nad swoimi rolami i zawsze stara się w pełni oddać emocje i charakter swoich bohaterek. Suknia ślubna stanowi dla niej nie tylko kostium, ale również ważny element psychologiczny, który pomaga jej lepiej zrozumieć i wczuć się w rolę.

Poza tym, aktorka nie mogła się oprzeć chwili, aby podzielić się tym wyjątkowym zdjęciem ze swoimi fanami. Otrzymała wiele komplementów i pozytywnych komentarzy, które jeszcze bardziej umocniły ją w przekonaniu, że ta rola jest dla niej wyjątkowa.

Adriana Kalska jest również znana z tego, że trzyma swoje życie prywatne z dala od mediów. Dlatego jej udostępnienie zdjęcia w sukni ślubnej było dla fanów niezwykłą niespodzianką.

Pisaliśmy również o: Michał Wiśniewski przywitał na świecie szóste dziecko. Muzyk ujawnił imię nowego członka rodziny. Fani zareagowali. "To nie damskie imię"

Może zainteresuje Cię to: Córka Cichopek szykuje się do Pierwszej Komunii. Czy zaproszenie dla Hakiela jest już potwierdzone? Oto najnowsze szczegóły

Przypominamy o: Filip Chajzer trafia do szpitala i opuszcza program "Dzień dobry TVN" z powodu problemów zdrowotnych