Tym razem powód kontrowersji to jej ostatni wpis na Instagramie, który miał dodać jej chwały, ale zamiast tego spotkał się z falą krytyki. Przechwałki dotyczące perfekcyjnej sylwetki okazały się na tyle prowokacyjne, że internauci nie zostawili na niej suchej nitki.

Małgorzata Rozenek od dawna korzysta z Instagrama jako platformy do dzielenia się swoim życiem i inspiracji. Jednak tym razem jej próba promocji zdrowego stylu życia i perfekcyjnej sylwetki zakończyła się fiaskiem. Publikując zdjęcie swojego płaskiego brzucha, celebrytka nie spodziewała się takiej reakcji.

W swoim wpisie Rozenek radziła internautom, jak utrzymać płaski brzuch, wspominając o swoich osobistych dietetycznych wyborach. Stwierdziła, że całkowicie zrezygnowała z mięsa, nabiału i ogranicza inne produkty.

To, co jemy, ma znaczący wpływ na nasze ciało i sylwetkę. Wiecie o tym dobrze. Ja od dawna zwracam uwagę na to, co jem - wygłosiła Małgorzata Rozenek

Jednak internauci natychmiast zareagowali na te wypowiedzi, krytykując celebrytkę za promowanie nierealnych standardów urody i tworzenie kompleksów u swoich obserwatorów.

Popularne wiadomości teraz

Zdzieranie kuponów i bieda. Wyznania Rusin o trudnych czasach po rozwodzie z Lisem

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Hanna Lis napisała bardzo niespodziewane słowa o Kindze Rusin. Uchyliła rąbka tajemnicy

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Nie jem mięsa, ograniczam nabiał i węglowodany (z tym mam największy kłopot) - napisała na Instagramie.

Komentarze pod postem Rozenek były pełne dezaprobaty. Internauci podkreślali, że zdrowie i szczęście nie ograniczają się jedynie do posiadania płaskiego brzucha. Zauważyli także, że nie każdy może sobie pozwolić na takie rygorystyczne diety i kosztowne zabiegi medycyny estetycznej.

"To brzuch musi być płaski? Nieprawda", "Niech sobie będzie, jaki chce, nie każdy musi być taki jak Twój", "Świat i nasze życie nie kończą się na dbaniu o płaski brzuch", "Zdrowym może być każdy, niekoniecznie ten z wyrzeźbionym brzuchem", "Wprawiłaś mnie w kompleksy" - pisali internauci.

Anna Mucha, znana aktorka i osobowość medialna, również nie pozostała obojętna na tę kontrowersję. Z subtelnością, która jest jej znakiem rozpoznawczym, skomentowała ostatni wpis Rozenek. Jej odpowiedź, która sugeruje, że płaski brzuch można osiągnąć po prostu przez położenie się na nim, wzbudziła wiele uśmiechów.

Położyć się na nim, wtedy brzuch jest płaski - skwitowała aktorka.

Czy Małgorzata Rozenek przesadziła w swoim pragnieniu promocji idealnej sylwetki? Czy powinna bardziej uważać na wpisy, które mogą wpływać negatywnie na samopoczucie innych? Te pytania nadal są przedmiotem dyskusji wśród internautów. Jedno jest pewne - jej ostatni post wywołał wiele emocji i kontrowersji w sieci.

Pisaliśmy również o: Adriana Kalska olśniewa w sukni ślubnej. W końcu jej marzenie się spełniło

Może zainteresuje Cię to: Conan Kaźmierski i jego dziewczyna. Czy doszło do rozstania. "Każdy niech zostaje przy swoim"

Przypominamy o: Uroczy uśmiech syna Michała Wiśniewskiego przy nowym członku rodziny. Już znamy przyszłego śpiewaka