Para aktorów, która grała Izę i Marcina w popularnym serialu, ponownie spotyka się na ściankach i udowadnia światu, że miłość i szczęście są możliwe. Wydaje się, że powody ich rozstania poszły już w niepamięć.

Iza i Marcin stanowią parę, którą pokochało miliony Polaków. Po śmierci Kasi, wielkiej miłości Marcina, który zmarła tragicznie przy porodzie ich syna Szymka, Chodakowski związał się z Lewińską.

Iza pojawiła się w ich życiu jako kuratorka, którego zadaniem było ocenienie, czy samotny ojciec poradzi sobie z opieką nad dzieckiem. Ich miłość wybuchła nagle i przetrwała wiele trudności, dając nadzieję na długotrwały związek.

Kochankowie z planu "M jak miłość" stali się również parą w życiu prywatnym, a fani oczekiwali na ich ślub.

Niestety, w grudniu 2018 roku nadszedł szokujący komunikat o rozstaniu Kalskiej i Roznerskiego. To spowodowało poważny kryzys w małżeństwie Chodakowskich. Iza zdradziła Marcina z Radkiem i szykują się do rozwodu.

Popularne wiadomości teraz

Ogromne zmiany w rodzinie Lewandowskich. Anna i Robert podejmują kluczową decyzję dotyczącą dzieci

Michał Wiśniewski stracił dom. Wokalista wydał głośne oświadczenie. "Jest miejsce na rozwód"

Hanna Lis napisała bardzo niespodziewane słowa o Kindze Rusin. Uchyliła rąbka tajemnicy

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Jednak teraz Kalska i Roznerski ponownie widują się poza planem "M jak miłość"! Zdjęcia na ich profilach na Instagramie potwierdzają regularne spotkania tej pary. Ich wspólne występy w spektaklu "Piękna Lucynda" w Teatrze 6 piętro w Warszawie są tego dowodem. Gwiazdy sagi rodu Mostowiaków od lat odgrywają tam główne role, a jak widać, sprawy prywatne nie przeszkadzają im w kontynuowaniu współpracy. Czy może to być zapowiedź czegoś jeszcze ważniejszego?

Fani "M jak miłość" z utęsknieniem oczekują dalszych wiadomości na temat relacji między Adrianą Kalską i Marcinem Roznerskim. Czy para ta zdołała przezwyciężyć trudności i znaleźć drogę do siebie? Czy ich powrót na teatralne deski jest znakiem, że ich miłość ma szansę na nowy rozdział? Czas pokaże, jak potoczą się losy tej znanej i uwielbianej pary aktorskiej.

Pisaliśmy również o: Rafał Collins odkrywa mroczne tajemnice dotyczące Tomasza Komendy. Przerwał milczenie po dwóch latach

Może zainteresuje Cię to: Kulisy komunii córki Cichopek Hakiela. Wyjątkowy prezent dla Helenki

Przypominamy o: Wzruszające słowa menadżerki Justyny Kowalczyk-Tekieli po tragicznemu odejściu Kacpra Tekielego. "Niestety, to prawda"