Byli małżonkowie podarowali swojej córce prezent, który mile zaskoczył wszystkich obecnych. Co to było?

W tym wyjątkowym dniu była para połączyła siły dla dobra swojej córki.

Uroczystość odbyła się w warszawskim Powsinie i była nie tylko okazją do świętowania, ale również do obdarowania Helenki wyjątkowym prezentem.

Helenka, będąca oczkiem w głowie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, otrzymała w prezencie damski rower z koszyczkiem. Według informacji ze źródła SE.pl, wartość tego prezentu wynosi około trzech tysięcy złotych.

Gdy mała jubilatka zobaczyła nowy nabytek, nie mogła ukryć swojej radości i natychmiast chciała przetestować go. W towarzystwie partnerki Hakiela, Dominiki, wyruszyła na spacer. Pogoda była łaskawa, a na twarzy Helenki malowało się szczęście, gdy śmigała na swoim nowym rowerku.

Popularne wiadomości teraz

Zdzieranie kuponów i bieda. Wyznania Rusin o trudnych czasach po rozwodzie z Lisem

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Anna Mucha opublikowała zdjęcie ze ślubu Cichopek. "Miałam mieszane uczucia odnośnie tego małżeństwa"

"Cały dzień był bardzo miły i przebiegł bezproblemowo. U Kasi była jej bliska rodzina, a u Marcina jego bliscy. Helenka była zadowolona, to najważniejsze" - zdradziła SE.pl osoba z otoczenia Kasi Cichopek.

Jest to szczególnie budujące, że para, mimo rozstania, znalazła sposób na wspólne świętowanie komunii córki.

Jak wyznał sam Marcin Hakiel we współczesnym wywiadzie dla "Wprost", wcześniej niewiele wskazywało na to, że byli małżonkowie będą w stanie zaakceptować swoje wzajemne wybory. Jednak w przypadku komunii Helenki doszli do porozumienia i postanowili uczestniczyć w niej razem.

"Niedługo córka będzie miała komunię, to wiadomo, że będziemy w kościele razem, ale przyjęcia robimy już osobno. Stwierdziłem, że trzeba to przeżyć. Jest takie powiedzenie, że czas leczy rany, a ja nie do końca się z tym zgadzam. Wydaje mi się, że my sami je leczymy, że z biegiem czasu, jeżeli działamy i staramy się żyć według własnych zasad i w zgodzie ze sobą, jest coraz prościej" - wyjawił we "Wprost" Hakiel.

Jak donosił "Fakt", podczas uroczystości w kościele Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel sprawiali wrażenie pogodzonych. W pewnym momencie nawet Maciej Kurzajewski, przyjaciel pary, wziął inicjatywę i zrobił wspólne zdjęcie z jubilatką i jej rodzicami.

"Maciej Kurzajewski towarzyszący ubranej na biało Kasi Cichopek zrobił zdjęcia komunijne z Helenką, Adamem, Kasią i Marcinem, więc raczej nie było żadnych zgrzytów" - można było przeczytać we wspomnianym źródle.

Pisaliśmy również o: Rafał Collins odkrywa mroczne tajemnice dotyczące Tomasza Komendy. Przerwał milczenie po dwóch latach

Może zainteresuje Cię to: Wzruszające spotkanie Marcina Hakiela i Macieja Kurzajewskiego na komunii córki. Co jedno spostrzeżenie ujawnia o ich relacjach

Przypominamy o: Kasia Cichopek i Marcin Hakiel w towarzystwie Kurzajewskiego i Dominiki na pierwszej komunii córki. Wspólne celebrowanie ważnego momentu