Słynna aktorka nie szczędzi fanom szczegółowych relacji z luksusowego hotelu. Tym razem postanowiła podzielić się nagraniem, na którym w bikini leży na dmuchanym materacu. Nagranie nie umknęło uwadze nawet Joanny Opozdy, która postanowiła je skomentować.

Jednak niezapomniane wakacje to nie jedyna rzecz, na którą Klaudia się przygotowuje. Aktorka niedawno oficjalnie potwierdziła swoje zaręczyny z ukochanym Oskarem.

Przed zbliżającym się ślubem Klaudia postanowiła spędzić niezapomniane chwile na babskim wypadzie. Towarzyszą jej mama i córka, a ich cel to obecnie modna wśród celebrytów Turcja. W luksusowym hotelu panie mogą cieszyć się zasłużonym odpoczynkiem. Oczywiście Klaudia na bieżąco relacjonuje cały wyjazd na swoim Instagramie.

W poniedziałkowy wieczór Klaudia zaskoczyła swoich fanów nowym nagraniem, na którym w bikini odpoczywa na dmuchanym materacu. Opalona Halejcio prezentuje swoją fenomenalną sylwetkę, co natychmiast przyciąga uwagę jej obserwatorów.

Treningi nie idą w las! Wyglądasz jak czekoladka, taka z bombonierki. Ależ figura. OMG. Chcę taką pupę– rozpływali się internauci.

Popularne wiadomości teraz

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

„Babciu, czy dostaniemy pierogi: Nie, one są dla Andrzeja, dla was już zrobiłam kanapki z margaryną”

„W pierwszych miesiącach po porodzie marzyłam, że ktoś zabierze syna, ale dwadzieścia lat później zdałam sobie sprawę, jak bardzo zgrzeszyłam”

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

Swoje spostrzeżenia pod filmem Klaudii podzieliła również Joanna Opozda. Aktorka zdecydowała się na zabawny komentarz:

Ło matko, Klaudyna, jak mogłaś pokazać tyłek, jesteś matką, a tak całkiem na serio jest.

Pisaliśmy również o: Rafał Collins odkrywa mroczne tajemnice dotyczące Tomasza Komendy. Przerwał milczenie po dwóch latach

Może zainteresuje Cię to: Kulisy komunii córki Cichopek Hakiela. Wyjątkowy prezent dla Helenki

Przypominamy o: Wzruszające słowa menadżerki Justyny Kowalczyk-Tekieli po tragicznemu odejściu Kacpra Tekielego. "Niestety, to prawda"