Ma jasne, kędzierzawe włosy i urocze uśmiech, który rozczula serca fanów rodziny Wiśniewskich.

Tym razem Pola postanowiła podzielić się tym wyjątkowym momentem ze swoimi obserwatorami na Instagramie.

Zakochani w tym malutkim chłopczyku. My, Falco i cała nasza rodzina – napisała.

Na opublikowanym zdjęciu widać małego Noela w objęciach swojej matki. Jego błękitne oczka spoglądają bezbrzeżnie na świat, a usta ułożone w delikatny uśmiech wzbudzają natychmiastową sympatię. Nie można się oprzeć temu uroczemu urokowi, który emanuje z małego Cloe.

Popularne wiadomości teraz

Zdzieranie kuponów i bieda. Wyznania Rusin o trudnych czasach po rozwodzie z Lisem

Justyna Kowalczyk z synem w górach. Syn sportsmenki ma wielki talent . "Życie poza schematami"

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Wielu fanów nie szczędziło słów zachwytu pod postem Poli. Komentarze zalały profil żony Michała Wiśniewskiego, w których wyrażano podziw dla piękna Noela i gratulowano rodzicom kolejnego pięknego dziecka.

Słodki. Dużo zdrówka dla Was. Gratulacje. I uściski dla Was! Gratuluje. Niech się Wam zdrowo chowa. Śliczny bobasek. Malutki Noelku rośnij zdrowy i zarażaj radością cała rodzinkę. Wszystkiego dobrego dla was. Gratulacje raz jeszcze. Jest prześliczny. Jeszcze raz gratulacje niech rośnie zdrowo.

Michał Wiśniewski doczekał się już szóstego dziecka, co jest dla niego wielkim błogosławieństwem i powodem do dumy. Choć artysta ma już bogate doświadczenie w roli ojca, każde kolejne narodziny stają się dla niego wyjątkowe i pełne radości.

Noel Cloe, choć dopiero rozpoczyna swoją podróż przez życie, już zdobył serca wielu fanów rodziny Wiśniewskich. Jego urocza twarzyczka i niezwykłe uśmiechy będą bez wątpienia towarzyszyć mu w kolejnych latach. Będziemy z niecierpliwością śledzić jego rozwój i życzyć mu wszystkiego najlepszego.

Nie można zapomnieć, że Pola i Michał są dumnymi rodzicami także innych dzieci, które tworzą wspaniałą, zgrana rodzinę. Choć ich życie prywatne jest pełne zmian i wyzwań, to miłość, która ich łączy, jest niezachwiana i stanowi fundament ich relacji.

To jest cud. I ten cud bardzo doceniam. Pierwsze dzieci wypuszczone z gniazda, a nowe się narodziło. Mam nadzieję, że Noël będzie miał oparcie w rodzeństwie w przyszłości. Nie wiem co na to moja żona, czy to koniec produkcji, czy nie… Na ten moment jesteśmy przeszczęśliwi, że jest cały, zdrowy, silny i że wszystko jest w porządku – otworzył się przed nami lider Ich Troje.

Życzymy małemu Noelowi Cloe wiele zdrowia, szczęścia i miłości w życiu. Nie możemy się doczekać, aby obserwować jego drogę do dorosłości i śledzić kolejne radosne chwile, które przyniesie mu przyszłość.

Pisaliśmy również o: Smaszcz wyraża swoje zdanie na temat obecności Kurzajewskiego na komunii córki Cichopek. Kontrowersje nie milkną

Może zainteresuje Cię to: Zaskakująca decyzja TVP o zakończeniu "M jak miłość" wzbudza oburzenie wśród fanów serialu

Przypominamy o: Wzruszające słowa menadżerki Justyny Kowalczyk-Tekieli po tragicznemu odejściu Kacpra Tekielego. "Niestety, to prawda"