Jednak gdy w mediach pojawiły się plotki o jej zbliżeniu do kolegi z pracy, prezenterka programu "Pytanie na śniadanie" starała się zachować tajemnicę dotyczącą rozstania z Marcinem Hakielem. Dopiero szczery wywiad udzielony przez niego Aleksandrze Kwaśniewskiej oraz niespodziewana szczerość Pauliny Smaszcz ujawniły zmiany w sferze uczuć Kasi Cichopek.

Dziś już nikogo nie dziwi fakt, że celebrytka odnajduje szczęście u boku Macieja Kurzajewskiego. Jednak para staje przed wieloma wyzwaniami, ponieważ oboje są rodzicami dwójki dzieci, co wiąże się z wieloma obowiązkami.

Po rozwodzie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela przyznano im równy podział opieki nad dziećmi.

Oznacza to, że Adam i Helena, w wieku odpowiednio 13 i 9 lat, spędzają 7 dni u mamy, a następnie przez kolejne 7 dni przenoszą się do taty. Życie nastolatka i młodszej córki różni się od codzienności dorosłych. Na szczęście rodzice wykazują się dużą elastycznością i dostosowują się do bieżących potrzeb dzieci.

"Mamy opiekę naprzemienną, ale są momenty, że dzieci potrzebują trochę więcej jednego czy drugiego rodzica i podchodzimy do tego dorośle, nie ma z tym problemu. Jeśli dziecko w tygodniu jednego rodzica chce wpaść do drugiego, bo czegoś potrzebuje, chce spędzić trochę czasu z nim, idziemy sobie wtedy na rękę" - mówił jakiś czas temu Marcin Hakiel w wywiadzie dla "Wprost".

Popularne wiadomości teraz

"Mój mąż i ja planowaliśmy osiedlić lokatorów w naszym mieszkaniu: przyjazd jego siostrzenicy wszystko zrujnował: powinna była za to zapłacić"

"Mój mąż zostawił mnie dla młodej dziewczyny, mówiąc następujące słowa". "Przy niej czuję się jak mężczyzna, głowa rodziny"

"Jak ojciec może tak lekceważąco traktować własne dziecko. Jego partnerka może ubiegać się o jego dziedzictwo"

"Syn postanowił przedstawić nas swojej narzeczonej, która okazała się mieć temperament, ale nie zgodziliśmy się na jej warunki: byliśmy rozczarowani"

Mimo że Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel starają się utrzymać przyjazne relacje, które sprzyjają właściwemu rozwojowi dzieci, czasami nieuniknione są drobne spięcia. Rodzice Adama i Heleny nie zdołali dojść do porozumienia w kwestii organizacji jednej komunii świętej.

Czy nie byli w stanie zasiąść razem przy jednym stole jako patchworkowa rodzina? Może o tym świadczyć fakt, że córka tancerza i aktorki, po przyjęciu w mieszkaniu matki, udała się na kolejną imprezę, organizowaną tym razem przez ojca.

"Marcin zabierze Helenkę na kolejną. Podzielili się, by w tym tygodniu oboje mogli spędzać z nią ten pokomunijny tydzień. To dla nich ważne" - donosi anonimowe źródło cytowane przez "Super Express".

Pisaliśmy również o: Prowokacyjne kształty Dagmary Kaźmierskiej wzbudzają kontrowersje. Czy to świadomy ruch

Może zainteresuje Cię to: Wielka decyzja Edyty Górniak. Gwiazda rozważa adopcję dziecka i dzieli się swoimi przemyśleniami

Przypominamy o: Ikona telewizji, Grażyna Torbicka, obchodzi 64. urodziny. Jak to możliwe, że nie starzeje się