Jednak jej młodzieńczy wygląd sprawia, że trudno uwierzyć w jej rzeczywisty wiek. Torbicka nie tylko zachwyca swoją aparycją, ale również budzi podziw za długoletnie małżeństwo z Adamem Torbickim.

Co więcej, zdecydowanie odrzuca dyskusje na temat bezdzietności. Oto najczęstsze pytania internautów dotyczące Grażyny Torbickiej.

Grażyna Torbicka urodziła się w 1959 roku w Pszczynie. Jej matka, Krystyna Loska, była legendą Telewizji Polskiej, a ojciec, Henryk Loska, działał jako działacz sportowy.

Podobnie jak Aleksandra Kwaśniewska, Grażyna Torbicka nigdy nie żałowała braku potomstwa. Jej praca w telewizji, radiu, konferansjerce oraz współtworzenie festiwalu filmowego "Dwa Brzegi" wymaga pełnej dyspozycyjności.

"Absurdalna dyskusja na ten temat trwa. Czytam to i reaguję, jakby były we mnie dwie Grażyny. Pierwsza czuje się dotknięta, cała się w sobie kurczy. A druga mówi: czy to jest temat do publicznej dyskusji? To moja sprawa" - oceniła w wywiadzie dla "Super Expressu".

Popularne wiadomości teraz

Ostatni świadek. Jak kztałtują się losy kelnerki po dramatycznym zdarzeniu z Piotrem Woźniakiem-Starakiem

Córka wyszła za mąż i dopiero wtedy przyprowadziła swojego męża do wioski, aby spotkał się z jej matką

Moja siostrzenica szantażuje mnie i oskarża mojego syna przed moją teściową. Reakcja teściowej na to wszystko mnie zdumiała

Wszystkie kobiety w ciąży były odwiedzane codziennie, przynoszono im pyszne jedzenie i słodycze, z wyjątkiem Anny

Mąż Grażyny Torbickiej: "Adam to mężczyzna na całe życie"

Grażyna Torbicka przypadkiem spotkała swojego przyszłego męża, Adama Torbickiego, podczas wizyty u kardiologa Ryszarda Torbickiego, który odesłał ją na wizytę do swojego syna. Para szybko się zakochała i wzięła ślub w 1981 roku, co oznacza, że są razem od 42 lat!

"Rozumiemy się w pół słowa. Adam to mężczyzna na całe życie. Sama zastanawiam się czasami nad naszą relacją. W dodatku nie mamy dzieci. Niektórzy twierdzą, że to dzieci scalają, ale my jesteśmy przykładem, że nie mając dzieci, można żyć szczęśliwie - mówiła w rozmowie z tabloidem.

Jaka jest dieta Grażyny Torbickiej?

Wbrew pozorom, prezenterka nigdy nie przestrzegała restrykcyjnej diety: "Zwracam uwagę na rozmiar porcji na talerzu. Nie lubię przejadać się. Czasami jem tylko połowę deseru".

Pisaliśmy również o: Prowokacyjne kształty Dagmary Kaźmierskiej wzbudzają kontrowersje. Czy to świadomy ruch

Może zainteresuje Cię to: Wielka decyzja Edyty Górniak. Gwiazda rozważa adopcję dziecka i dzieli się swoimi przemyśleniami

Przypominamy o: Żona Michała Wiśniewskiego zaskakuje i pokazuje twarz najmłodszego syna. Spotkanie z Noelem Cloe przynosi uśmiech na twarzach fanów