Jednak jej młodzieńczy wygląd sprawia, że trudno uwierzyć w jej rzeczywisty wiek. Torbicka nie tylko zachwyca swoją aparycją, ale również budzi podziw za długoletnie małżeństwo z Adamem Torbickim.

Co więcej, zdecydowanie odrzuca dyskusje na temat bezdzietności. Oto najczęstsze pytania internautów dotyczące Grażyny Torbickiej.

Grażyna Torbicka urodziła się w 1959 roku w Pszczynie. Jej matka, Krystyna Loska, była legendą Telewizji Polskiej, a ojciec, Henryk Loska, działał jako działacz sportowy.

Podobnie jak Aleksandra Kwaśniewska, Grażyna Torbicka nigdy nie żałowała braku potomstwa. Jej praca w telewizji, radiu, konferansjerce oraz współtworzenie festiwalu filmowego "Dwa Brzegi" wymaga pełnej dyspozycyjności.

"Absurdalna dyskusja na ten temat trwa. Czytam to i reaguję, jakby były we mnie dwie Grażyny. Pierwsza czuje się dotknięta, cała się w sobie kurczy. A druga mówi: czy to jest temat do publicznej dyskusji? To moja sprawa" - oceniła w wywiadzie dla "Super Expressu".

Popularne wiadomości teraz

"Moja pierwsza żona była zapaloną gospodynią domową, wszystko miała zaplanowane: nie mogłem tego znieść i poszedłem do Lary"

„Moja teściowa obwiniała swojego teścia za wszystkie swoje kłopoty, dopóki nie zdecydował się jej opuścić: życie dało jej nauczkę”

"Pewnego razu mężczyzna zasugerował, aby jego żona zamieszkała osobno. Był szczęśliwy, że może zacząć żyć sam, ale coś nie poszło tak, jak planował"

„Mój mąż zostawił mnie w chwili, gdy dostałam mieszkanie po babci: ta reakcja dała mi do myślenia”

Mąż Grażyny Torbickiej: "Adam to mężczyzna na całe życie"

Grażyna Torbicka przypadkiem spotkała swojego przyszłego męża, Adama Torbickiego, podczas wizyty u kardiologa Ryszarda Torbickiego, który odesłał ją na wizytę do swojego syna. Para szybko się zakochała i wzięła ślub w 1981 roku, co oznacza, że są razem od 42 lat!

"Rozumiemy się w pół słowa. Adam to mężczyzna na całe życie. Sama zastanawiam się czasami nad naszą relacją. W dodatku nie mamy dzieci. Niektórzy twierdzą, że to dzieci scalają, ale my jesteśmy przykładem, że nie mając dzieci, można żyć szczęśliwie - mówiła w rozmowie z tabloidem.

Jaka jest dieta Grażyny Torbickiej?

Wbrew pozorom, prezenterka nigdy nie przestrzegała restrykcyjnej diety: "Zwracam uwagę na rozmiar porcji na talerzu. Nie lubię przejadać się. Czasami jem tylko połowę deseru".

Pisaliśmy również o: Prowokacyjne kształty Dagmary Kaźmierskiej wzbudzają kontrowersje. Czy to świadomy ruch

Może zainteresuje Cię to: Wielka decyzja Edyty Górniak. Gwiazda rozważa adopcję dziecka i dzieli się swoimi przemyśleniami

Przypominamy o: Żona Michała Wiśniewskiego zaskakuje i pokazuje twarz najmłodszego syna. Spotkanie z Noelem Cloe przynosi uśmiech na twarzach fanów