Choć nie są razem, były piłkarz często spędza czas z najmłodszą pociechą. Ale jak wygląda Kazik?

Jarosław Bieniuk, znany głównie ze związku z Anną Przybylską, przez wiele lat tworzył rodzinę z aktorką i doczekali się trojga dzieci.

Niestety, radość zrodzona z miłości została przerwana tragicznie, gdy Anna została zdiagnozowana z rakiem trzustki. Mimo heroicznego starania się o życie, choroba okazała się zbyt silna.

Po śmierci Anny, Jarosław Bieniuk został sam z trojgiem małych dzieci. W opiece nad nimi pomagali mu ich dziadkowie. Stopniowo zaczął odbudowywać swoje życie. W tym czasie spotkał Martynę Gliwińską, projektantkę mody, z którą doczekał się kolejnego dziecka.

Niestety, ich związek zakończył się przed narodzinami małego Kazika. Pomimo tego, Jarosław angażuje się w opiekę nad chłopcem i stara się spędzać z nim jak najwięcej czasu.

Popularne wiadomości teraz

Moja matka oddała mnie do sierocińca dla nowego mężczyzny i przypomniała sobie o mnie 10 lat później. Nie uwierzycie, czego teraz ode mnie wymaga

Po 40 latach koledzy z klasy znów się spotkali, a ich uczucia odżyły. Tylko Natalia nie wiedziała, jak przekazać tę wiadomość swoim dzieciom

Adam przywiózł ze wsi swoją starą matkę. Teraz miała zamieszkać z nimi. Oburzenie jego żony nie znało granic

Moja siostra powiedziała, że powinnam utrzymywać ją i dziecko. Mój mąż był wściekły, kiedy się o tym dowiedział

Ostatnio pochwalił się wspólnymi chwilami z najmłodszym synem. Jarosław Bieniuk pokazał Kazika światu. Jak więc wygląda mały chłopiec?

Jarosław Bieniuk, mając trójkę dzieci z Anną Przybylską, ma również najmłodszego syna, Kazika, którego matką jest Martyna Gliwińska. Chłopiec ma już 3 lata i jest niezwykle podobny do swojego starszego rodzeństwa. Mimo że mieszka ze swoją mamą, utrzymuje świetny kontakt z ojcem.

Jarek właśnie pochwalił się tym, jak spędza czas z najmłodszymi synami. Panowie postanowili wybrać się na męski wypad do ZOO. Jarosław Bieniuk zabrał ze sobą Jasia i małego Kazika, a ta wyprawa wyraźnie przypadła chłopcom do gustu. Młodszy z braci świetnie bawił się z jego starszym odpowiednikiem. A możemy śmiało stwierdzić, że chłopcy są do siebie bardzo podobni.

To wzruszające zobaczyć, jak Jarosław Bieniuk angażuje się w życie swojego najmłodszego syna i stara się spędzać z nim jak najwięcej czasu. To dowód na to, że więzy rodzinne są dla niego niezwykle ważne, niezależnie od tego, jakie przeciwności losu spotykają jego rodzinę.

Pisaliśmy również o: Tajemnice rodziny Sochy. Skandaliczne zachowanie ojca Małgorzaty Sochy wzbudza kontrowersje

Może zainteresuje Cię to: Podwójna niespodzianka. Dagmara Kaźmierska pochwaliła się zdjęciem z bliźniaczką, której nikt się nie spodziewał

Przypominamy o: Ikona telewizji, Grażyna Torbicka, obchodzi 64. urodziny. Jak to możliwe, że nie starzeje się