Justyna Kowalczyk, emerytowana olimpijka i biegaczka narciarska, zdecydowała się podzielić tą bolesną informacją ze światem za pośrednictwem swoich obserwatorów na mediach społecznościowych.

Apelowała również do wszystkich, którzy pragną uczcić pamięć jej męża, aby wsparli schronisko dla zwierząt, które stanowiło pasję i istotny element życia Kacpra Tekieliego.

Termin uroczystości pogrzebowej został ustalony na 30 maja 2023 roku. Ceremonia odbędzie się na Cmentarzu Oliwskim w Gdańsku o godzinie 14:30. Justyna Kowalczyk zaakcentowała, że zamiast kwiatów czy wieńców, prosi o hojność i wsparcie dla schroniska dla zwierząt, które miało szczególne miejsce w sercu zmarłego sportowca.

To niezwykle trudny czas dla Justyny Kowalczyk, która prosi o zrozumienie, uszanowanie prywatności i empatię dla siebie, swojej rodziny oraz najbliższych Kacpra Tekieliego. Pożegnanie będzie miało charakter świecki, oddając hołd jego życiu, osiągnięciom i niesamowitej pasji do górskich wyzwań.

Całe społeczeństwo sportowe oraz przyjaciele Kacpra Tekieliego łączą się w bólu z Justyną Kowalczyk, wspierając ją w tym trudnym okresie. Jego śmierć pozostawiła pustkę, ale również pozostanie jako niezatarte wspomnienie i inspiracja dla wielu ludzi na całym świecie.

Popularne wiadomości teraz

Ogromne zmiany w rodzinie Lewandowskich. Anna i Robert podejmują kluczową decyzję dotyczącą dzieci

Michał Wiśniewski stracił dom. Wokalista wydał głośne oświadczenie. "Jest miejsce na rozwód"

Hanna Lis napisała bardzo niespodziewane słowa o Kindze Rusin. Uchyliła rąbka tajemnicy

Anna Mucha opublikowała zdjęcie ze ślubu Cichopek. "Miałam mieszane uczucia odnośnie tego małżeństwa"

Pisaliśmy również o: Tajemnice rodziny Sochy. Skandaliczne zachowanie ojca Małgorzaty Sochy wzbudza kontrowersje

Może zainteresuje Cię to: Podwójna niespodzianka. Dagmara Kaźmierska pochwaliła się zdjęciem z bliźniaczką, której nikt się nie spodziewał

Przypominamy o: Nowe pokolenie Bieniuków. Kazik zachwyca swoim urokiem i podobieństwem do starszych braci