Justyna Kowalczyk, emerytowana olimpijka i biegaczka narciarska, zdecydowała się podzielić tą bolesną informacją ze światem za pośrednictwem swoich obserwatorów na mediach społecznościowych.

Apelowała również do wszystkich, którzy pragną uczcić pamięć jej męża, aby wsparli schronisko dla zwierząt, które stanowiło pasję i istotny element życia Kacpra Tekieliego.

Termin uroczystości pogrzebowej został ustalony na 30 maja 2023 roku. Ceremonia odbędzie się na Cmentarzu Oliwskim w Gdańsku o godzinie 14:30. Justyna Kowalczyk zaakcentowała, że zamiast kwiatów czy wieńców, prosi o hojność i wsparcie dla schroniska dla zwierząt, które miało szczególne miejsce w sercu zmarłego sportowca.

To niezwykle trudny czas dla Justyny Kowalczyk, która prosi o zrozumienie, uszanowanie prywatności i empatię dla siebie, swojej rodziny oraz najbliższych Kacpra Tekieliego. Pożegnanie będzie miało charakter świecki, oddając hołd jego życiu, osiągnięciom i niesamowitej pasji do górskich wyzwań.

Całe społeczeństwo sportowe oraz przyjaciele Kacpra Tekieliego łączą się w bólu z Justyną Kowalczyk, wspierając ją w tym trudnym okresie. Jego śmierć pozostawiła pustkę, ale również pozostanie jako niezatarte wspomnienie i inspiracja dla wielu ludzi na całym świecie.

Popularne wiadomości teraz

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

"Płacić czesne, kupować rzeczy, mieć ślub, ale gdzie jest wdzięczność". Anna po raz pierwszy w życiu pomyślała o sobie i stała się samolubną matką

Pisaliśmy również o: Tajemnice rodziny Sochy. Skandaliczne zachowanie ojca Małgorzaty Sochy wzbudza kontrowersje

Może zainteresuje Cię to: Podwójna niespodzianka. Dagmara Kaźmierska pochwaliła się zdjęciem z bliźniaczką, której nikt się nie spodziewał

Przypominamy o: Nowe pokolenie Bieniuków. Kazik zachwyca swoim urokiem i podobieństwem do starszych braci