Nie tylko odebrał tam zasłużoną nagrodę, ale miał też wyjątkowe wsparcie - towarzyszył mu jego syn.

Marcin Hakiel, były mąż Kasi Cichopek, przyciągnął uwagę mediów, gdy para ogłosiła swoje rozstanie po 17 latach małżeństwa.

Jednak rozwód przebiegł w porządku, a rodzice starają się, aby ich dzieci, Adam i Helena, jak najmniej odczuły konsekwencje tej sytuacji.

W rozmowie z Jastrząb Post, Kasia Cichopek wyraziła swoje szacunek dla Marcina i życzyła mu wszystkiego dobrego.

Oboje zdołali już ułożyć sobie nowe życie, a tancerz jest związany z Dominiką, podobnie jak Cichopek jest w związku z Maciejem Kurzajewskim.

Popularne wiadomości teraz

Niespodzianka na premierze "Znachora". Profesor Wilczur w nowym świetle. Co sądzą o tym fani

Polka stała się "żywą Barbie" po wydaniu 40 000 dolarów na operację plastyczną

Cała Polska jest w żałobie. Pożegnanie znanej aktorki z "Na wspólnej" i "Plebanii". Odeszła w wieku 58 lat

Córka Waldemara Goszcza na podium mody i w roli mamy. Jak teraz wygląda życie Wiktorii Goszcz

Na gali Businesswoman Awards 2023 Marcin Hakiel został uhonorowany nagrodą, którą przyznał mu magazyn Businesswoman & life. Tancerz pracował ciężko, prowadząc swoje szkoły tańca, aby osiągnąć ten sukces.

Podczas wieczoru Hakiel miał wyjątkowego towarzysza - swojego syna Adama. Nastolatek, który niedawno zakończył szkołę podstawową i pisał egzaminy ósmoklasisty, jest nie tylko bardzo związany z ojcem, ale także niesamowicie do niego podobny.

Ich więź jest widoczna zarówno na siłowni, gdzie często spędzają czas razem, jak i na różnego rodzaju imprezach.

Na Instagramie Marcin Hakiel podzielił się relacją z gali, dumnie prezentując swoją nagrodę. Zdjęcia z tego wyjątkowego wieczoru można zobaczyć w naszej galerii, gdzie widać piękne i wzruszające chwile ojca i syna.

Pisaliśmy również o: Maciej Kurzajewski zaskakuje Kasię Cichopek luksusami. Chyba nieźle się rozrzutkował. Ten gadżet wzbudza sensację

Może zainteresuje Cię to: Michał Wiśniewski dzieli się pierwszym zdjęciem z najmłodszym synem Noel Cloe. Przysłodzony moment, który rozpala dumę

Przypominamy o: Drama w życiu Katarzyny Dowbor. 90-letnia mama doznała wypadku. "Cały czas wyznacza sobie jakieś zadania"