Zamiast kontynuować karierę telewizyjną, skupiła się na działalności internetowej, tworząc podcasty, vlogi i przeprowadzając wywiady na platformie YouTube.

Ostatnio dziennikarka udzieliła szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o kuluarach swojego odejścia z telewizji oraz poruszyła temat mobbingu.

Magda Mołek od najmłodszych lat marzyła o pracy w telewizji. Jej kariera rozpoczęła się w TVP, gdzie pracowała w jednym z głównych działów. W 2004 roku związała się z telewizją TVN, gdzie spędziła wiele lat, odnosząc sukcesy jako prowadząca programów takich jak "Dzień Dobry TVN" oraz "W roli głównej" na antenie TVN Style. Jej charakterystyczna osobowość i profesjonalizm przyczyniły się do zdobycia ogromnej popularności wśród widzów.

Jednak trzy lata temu Magda Mołek podjęła odważną decyzję i postanowiła działać na własną rękę, rezygnując z dalszej współpracy z TVN. Z sukcesem przeniosła się na media internetowe, gdzie kontynuuje swoją karierę prowadząc własne kanały. Jej nieustraszone podejście do poruszania niewygodnych tematów, często pomijanych przez telewizję, przynosi jej kolejne sukcesy.

W ostatnich dniach dziennikarka gościła w popularnym podcaście Angeliki Kucińskiej, "Kobiety objaśniają świat". Prowadząca zapytała Magdę Mołek o powody jej odejścia z TVN, co skłoniło ją do otwarcia się i opowiedzenia o szczegółach tej decyzji. W trakcie rozmowy poruszono również kwestię mobbingu w miejscu pracy.

Popularne wiadomości teraz

„Mojemu mężowi nie spodobał się mój pomysł zmiany i patrzy na młode dziewczyny: gdzie jest sprawiedliwość”

„Mój mąż i ja żyliśmy w raczej niekomfortowych warunkach: my też tak żyliśmy, czy jesteście w jakiś sposób lepsi od nas”

„Przez długi czas miałam żal do mojej byłej przyjaciółki, dopóki nie zobaczyłam jej zdjęć i wtedy wszystko stało się dla mnie jasne"

„W wieku pięćdziesięciu lat zdecydowałam się odejść od męża, ale spotkałam się z niezrozumieniem ze strony rodziny i przyjaciół: o co tyle hałasu”

Magda Mołek przyznała, że choć nie doświadczyła mobbingu osobiście, słyszała o takich przypadkach w telewizji. Jednak jednym z przełomowych momentów, który zapadł jej w pamięć, było spotkanie z jedną z dziennikarek/reporterek pracujących w "Dzień Dobry TVN". Po zakończeniu spotkania, Magda Mołek wyszła do łazienki i zastała tam płaczącą młodą kobietę. Ta sytuacja pozostawiła w niej głębokie wrażenie i zmusiła ją do refleksji nad kondycją psychiczną pracowników w telewizji oraz potrzebą większej troski o ich dobrostan.

Magda Mołek, jako doświadczona dziennikarka, zdaje sobie sprawę, jak ważne jest otwarcie się na trudne tematy i podniesienie świadomości społecznej na ich temat. Jej wywiad przyczynił się do wywołania dyskusji na temat mobbingu w miejscu pracy, szczególnie w branży medialnej, gdzie presja i rywalizacja są często obecne. Jej odwaga i determinacja w działaniu stanowią inspirację dla wielu osób, zarówno w świecie mediów, jak i poza nim.

Magda Mołek udowadnia, że odwaga w podjęciu trudnych decyzji może prowadzić do osobistego rozwoju i spełnienia. Jej sukces w mediach internetowych świadczy o tym, że istnieje przestrzeń dla innowacyjnych i autentycznych treści, które dotykają serc widzów. Jej historia jest przykładem tego, jak osoba o silnej osobowości medialnej może przekształcić się i znaleźć nowe drogi kariery.

[quote author=""]Zawsze czułam, że chcę robić coś więcej, inaczej i nie potrafiłam za bardzo tego sczytać ze swojej świadomości, albo podświadomości. Dlatego z TVN odchodziłam psychicznie dziesięć lat, ja po prostu dziesięć lat się kotłowałam. Pracowałam tam w sumie 16 lat, ale dziesięć tych ostatnich to już było takie myślenie o tym, dlaczego mi jest niewygodnie, co ja robię źle, dlaczego ja się w tym nie odnajduję, dlaczego to mnie przerasta. Dzisiaj to wiem, jako dojrzała kobieta, że to jest jednak straszne nieszczęście, że w polskich telewizjach, a pracowałam w wielu

Odejście Magdy Mołek z telewizji TVN i jej sukcesy w mediach internetowych to inspiracja dla wszystkich, którzy marzą o świecie mediów i chcą realizować się na własnych warunkach. Jej historia przypomina nam, że czasami trzeba podjąć ryzyko i wyjść poza strefę komfortu, aby osiągnąć prawdziwe spełnienie zawodowe i osobiste.

Magda Mołek stanowi inspirujący przykład dla wszystkich, którzy borykają się z trudnościami w miejscu pracy i potrzebują odwagi, aby postawić na swoje zdrowie i dobrostan. Jej historia jest przestrogą dla pracodawców, aby zwracać większą uwagę na atmosferę pracy i zapewniać swoim pracownikom odpowiednie wsparcie emocjonalne.

[quote author=""]Byłam przerażona, natychmiast zapytałam, co się stało. Nastąpiła reakcja klasyczna, czyli otarcie łez, "nic absolutnie", profesjonalizm i wyszła.

Pisaliśmy również o:Sekret Marcina Hakiela wreszcie odkryty. Co ukrywał przed wszystkimi

Może zainteresuje Cię to: Tajemnice Jana Pawła II. Aktorka ujawnia kompletnie nieznane fakty z życia Papieża

Przypominamy o: Najnowsze wieści ze świata showbiznesu. Córka Muńka Staszczyka wzięła ślub z przystojnym Włochem