Celebrytka, była żona słynnego skoczka narciarskiego Piotra Żyły, postanowiła podzielić się z fanami swoim aktywnym stylem życia i pokazać niezapomniane chwile z długiej wycieczki rowerowej.

Jednak to nie tylko malownicze widoki przyciągnęły uwagę internautów, ale także jednoznaczny dekolt, który zaskoczył i oczarował wielu obserwatorów.

Justyna Żyła to jedna z najbardziej rozpoznawalnych kobiet w Polsce, a jej popularność na Instagramie stale rośnie.

Mimo zakończenia związku z Piotrem Żyłą, celebrytka zdobyła szerokie grono fanów, którzy interesują się jej życiem osobistym i codziennymi aktywnościami. Ostatnia relacja z rowerowej wycieczki była kolejnym zaskoczeniem dla jej obserwatorów.

Na zdjęciu, które wywołało największe emocje, Justyna Żyła pokazała się w wannie z bąbelkami, prezentując jednocześnie wyjątkowo głęboki dekolt. To zdjęcie wzbudziło zachwyt i liczne komplementy wśród internautów, którzy nie szczędzili pochwał dla celebrytki.

Popularne wiadomości teraz

Katarzyna Cichopek dzieli się szczegółami ślubu z Marcinem Hakielem. "To on nalegał na ślub"

Rodzicielska troska. Katarzyna Cichopek dzieli się trudnościami związanymi z synem. "To nawet nie jest żart"

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Córka Waldemara Goszcza na podium mody i w roli mamy. Jak teraz wygląda życie Wiktorii Goszcz

Wcześniej Justyna Żyła nie ukazywała od razu kontrowersyjnych zdjęć. Na początku relacji z wycieczki rowerowej pokazała malownicze krajobrazy i urokliwe miejsca w okolicach Wisły, które odwiedziła.

Jednak całość została ubrana w krótki, lecz sugestywny opis: "Idealnie spędzone popołudnie" - napisała, dodając emotikonę serduszka.

Na szczęście tym razem komentarze były pełne pozytywnych emocji, a brakło hejtu. Obserwujący profil Justyny Żyły zamiast krytyki zdecydowali się wyrazić swoje wsparcie i komplementować ją otwarcie. W komentarzach można było przeczytać słowa zachwytu, życzenia szczęścia i pozytywne odczucia, które podkreślały atrakcyjność i sympatię wobec celebrytki.

"Cieszę się, że jesteś szczęśliwa, kibicuję Ci" - napisał jeden z fanów. "Ale piękne widoki" - skomentował inny, podkreślając urok fotografii.

Jeszcze inny wyraził swoje zachwycenie za pomocą emotikon serduszka i płomieni. Justyna Żyła może być zadowolona z tak pozytywnego odbioru i wsparcia ze strony własnych fanów. Jej aktywność na Instagramie nie tylko inspiruje, ale także buduje pozytywną atmosferę wśród obserwatorów.

Justyna Żyła, choć już nie jest w związku z Piotrem Żyłą, kontynuuje swoją karierę i życie w pełnym blasku. Jej udział w mediach społecznościowych pozwala na dzielenie się swoimi pasjami, podróżami i codziennymi przeżyciami z tysiącami osób, które ją wspierają.

Ostatnia relacja z rowerowej wycieczki pokazała, że Justyna Żyła umiejętnie balansuje między odkrywaniem piękna natury a subtelnością swojego stylu.

Pisaliśmy również o:Sekret Marcina Hakiela wreszcie odkryty. Co ukrywał przed wszystkimi

Może zainteresuje Cię to: Tajemnice Jana Pawła II. Aktorka ujawnia kompletnie nieznane fakty z życia Papieża

Przypominamy o: Najnowsze wieści ze świata showbiznesu. Córka Muńka Staszczyka wzięła ślub z przystojnym Włochem