Niestety, wydaje się, że ten moment jeszcze nie nadszedł, dlatego para postanowiła nie czekać bezczynnie i zacząć układać sobie życie z innymi partnerami.

Chociaż formalnie nadal są małżeństwem, Joanna i Antoni już dawno przestali być parą. Aktorka złożyła dokumenty do sądu o rozwód z winy męża, ale z powodu przewlekłego procesu, zaczęła zastanawiać się nad zmianą strategii. Nie chce czekać latami na oficjalne zakończenie ich związku.

Według informatora "Super Expressu", Joanna dowiedziała się, że jeśli będzie chciała udowodnić winę Antoniego w sądzie, to proces może ciągnąć się latami. To zniechęciło ją i skłoniło do zrezygnowania z oskarżenia męża. Aktorka chce jak najszybciej zakończyć rozwód i zacząć na nowo swoje życie.

Niestety, termin rozprawy rozwodowej dla Joanny i Antoniego nadal nie został wyznaczony. "Super Express" informuje, że nie ma obecnie perspektyw na to, aby małżeństwo zostało rozwiązane jeszcze w tym roku. Oboje pragnąłby, aby rozwód odbył się sprawnie i szybko, ale na razie to tylko pozostaje w sferze ich marzeń.

W międzyczasie Antoni Królikowski spotyka się z prawniczką Izabelą, z którą według doniesień mediów miał zdradzać Joannę, gdy jeszcze oczekiwali narodzin ich dziecka.

Popularne wiadomości teraz

Rozwód a alimenty syna. Jakie obowiązki finansowe czekają na Małgorzatę Ostrowską-Królikowską

Michał Wiśniewski zasmucony. Przekazał smutne wiadomości o nagłym odejściu. "Bardzo młodo odszedł"

Cała Polska jest w żałobie. Pożegnanie znanej aktorki z "Na wspólnej" i "Plebanii". Odeszła w wieku 58 lat

Bardzo dziwny i niepokojący komentarz Tomasza Lisa. O czym dziennikarz chciał powiedzieć?

Z kolei Joanna Opozda, która wcześniej mówiła, że nie ma czasu na randki z powodu kariery i opieki nad dzieckiem, zdaje się zmienić zdanie. Według informacji medialnych, aktorka ma nowego partnera o imieniu Janek, który jest o 10 lat młodszy od niej i obecnie studiuje. Para została widziana na wspólnej imprezie, gdzie nie kryli swoich uczuć. Czy to oznacza, że dla Joanny i Antoniego rozpoczynają się nowe rozdziały po rozwodzie?

Pisaliśmy również o: Czas nie ma znaczenia dla Kasi Kowalskiej. Gwiazda skończyła 50 lat, a jej uroda nie blaknie

Może zainteresuje Cię to: Dawid Kubacki z dumą opowiada o talentach córki Zuzi. To nie tylko skoki narciarskie

Przypominamy o: Krzysztof Krawczyk Junior skarży się na brak wsparcia finansowego. "Ani grosza nie dostałem"