Para ta ostatnio nie schodzi z pierwszych stron gazet, a teraz wszyscy zastanawiają się, jaka ich przyszłość.

Doda i Dariusz Pachut zaczęli spotykać się nieoficjalnie jeszcze podczas realizacji programu "Doda. 12 kroków do miłości", a wydaje się, że wokalistka jest bardzo poważnie zaangażowana w ten związek.

Artystka często szybko angażowała się w nowe relacje, więc nic dziwnego, że teraz wszyscy się zastanawiają, czy to może być trzeci ślub dla Dody.

W najnowszym poście na Instagramie Doda zasugerowała, że może niedługo stanąć na ślubnym kobiercu. W jednym z filmików wokalistka pokazała żyrandol, który otrzymała od mamy na jej drugi ślub i złośliwie zapytała, co dostanie na trzeci. To wywołało wiele spekulacji i pytania, czy para już planuje formalizację swojego związku.

[quote author=""]Jak wiecie, moja mama w prezencie na mój drugi ślub kupiła mi ten żyrandol

Popularne wiadomości teraz

Romans Agnieszki Chylińskiej z agentką wstrząsa show-biznesem. Mąż artystki wypowiada się na ten temat

Michał Wiśniewski zasmucony. Przekazał smutne wiadomości o nagłym odejściu. "Bardzo młodo odszedł"

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Papież Franciszek trafił do szpitala. Co wiadomo o jego stanie zdrowia

Warto przypomnieć, że Doda nie miała dotychczas zbyt dużego szczęścia w miłości. Jej poprzedni partnerzy, Radosław Majdan i Adam Darski, zdradzali ją, a jej ostatni związek z Emilem Haidarem zakończył się w sądzie. Wszystko to z pewnością zaważyło na wrażliwości wokalistki i utracie wiary w miłość.

Teraz, kiedy Doda jest razem z Dariuszem Pachutem, fani trzymają kciuki za ich szczęście i liczą, że tym razem wokalistce wreszcie uda się znaleźć prawdziwą miłość. Czy para zdecyduje się na formalne związanie? Czas pokaże, ale wszystko wskazuje na to, że Doda jest gotowa na kolejny krok w swoim życiu.

Pisaliśmy również o: Długo oczekiwane miejsce spoczynku. Barbara Krafftówna doczekała się swojego miejsca spoczynku po blisko dwóch latach

Może zainteresuje Cię to: Niezwykłe sceny w luksusowym butiku. Rozenek i Majdan rozgrzewają atmosferę

Przypominamy o: Dramatyczne wydarzenia na planie. Ida Nowakowska w gniewie zwróciła się do reżyserki